AK PARTİ'Lİ USTA: BUGÜN 'KAVALA' DİYENLER DÜN İMRALI'DAKİNE 'ÖZGÜRLÜK' DİYE BAĞIRANLARDI - Son Dakika

AK PARTİ'Lİ USTA: BUGÜN 'KAVALA' DİYENLER DÜN İMRALI'DAKİNE 'ÖZGÜRLÜK' DİYE BAĞIRANLARDI

29.10.2021 18:39

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Elazığ'da katıldığı programda yaptığı konuşmada, "Bugün çıkıp 'Kavala' diyenler dün İmralı'dakine özgürlük diye bağıranlardı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Elazığ'da katıldığı programda yaptığı konuşmada, "Bugün çıkıp 'Kavala' diyenler dün İmralı'dakine özgürlük diye bağıranlardı. Bunları unutmamak lazım. İsimleri değiştirirler ama içlerindeki plan ve hedef asla değişmemiştir. Biz bu planları hep bozduk, bundan sonra da bozacağız" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Elazığ il teşkilatı tarafından düzenlenen Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı. Toplantıya Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık ve Metin Bulut, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve üyeler katıldı. Usta, Avrupa'nın pusuda beklediğini belirterek, "Onun iştirakçileriyle pusuda bekleyen bir muhalefet sorunumuz var ama unutmamamız gereken bu millet var. Bu millet her zaman basiretini, ferasetini korumuştur. Sandığa gittiğinde her zaman doğru kararı vermesini de bilmiştir. Bu yalanlara ve yalancılara asla prim vermemiştir. Bundan sonra da vermeyecektir. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Yalanlarla, dolanlarla bu ülkeyi yöneteceklerini zannedenler dönsünler bir geçmişlerine baksınlar. Bir SGK'yı yönetemeyip batırandan bu ülkeyi yönetmesini bekleyemeyiz" diye konuştu.

'BUGÜN KAVALA DİYENLER DÜN İMRALI'DAKİNE ÖZGÜRLÜK DİYE BAĞIRANLARDI'

Usta, konuşmasının devamında şunları söyledi:

"Bugün çıkıp 'Kavala' diyenler, dün İmralı'dakine özgürlük diye bağıranlardı. Bunları unutmamak lazım. İsimleri değiştirirler ama içlerindeki plan ve hedef asla değişmemiştir. Biz bu planları hep bozduk, bundan sonra da bozacağız. Bugün bizim içimizden çıkıp bizi eleştirenlerin, bizim karşımıza geçenlerin en önemli sermayesi yine Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti. Söyledikleri iki lafın başında ya Recep Tayyip Erdoğan var ya da AK Parti var. Bu ne demek biliyor musunuz? Demek ki biz iyi şeyler yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Bizi eleştirenler farkındaysanız biz ne yapıyorsak aynısını yapıyor. Bizim teşkilat olarak çalışma yöntemlerimizi taklit ederek bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama işin içinde samimiyet olmazsa başaramazlar ve başaramıyorlar. Biz o yüzden samimiyetle ve tevazuyla işimize bakacağız, önümüze bakacağız. Bugüne kadar yaptığımız hizmetleri tek tek anlatmaktan yorulmayacağız."

Usta, daha sonra sivil toplum kuruluşları ile istişare toplantısına katılarak sorun ve taleplerini dinledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki yeni anket! AK Parti'nin son oy oranı belli oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın masasındaki yeni anket! AK Parti'nin son oy oranı belli oldu AK Parti İzmir teşkilatından 30 ilçede hummalı çalışma AK Parti İzmir teşkilatından 30 ilçede hummalı çalışma AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İleri, Sakarya'da teşkilat üyeleriyle buluştu Açıklaması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İleri, Sakarya'da teşkilat üyeleriyle buluştu Açıklaması
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel AK PARTİ'Lİ USTA: BUGÜN 'KAVALA' DİYENLER DÜN İMRALI'DAKİNE 'ÖZGÜRLÜK' DİYE BAĞIRANLARDI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement