Polonya'da soykırım yürüyüşü - Son Dakika

Polonya'da soykırım yürüyüşü

28.04.2022 18:10

Nazi soykırımdan kurtulanlar ve Rusya saldırılarından kaçan Ukraynalı sığınmacılar, Polonya'da bulunan Auschwitz toplama kampında yürüyüş gerçekleştirdi.

Nazi soykırımdan kurtulanlar ve Rusya saldırılarından kaçan Ukraynalı sığınmacılar, Polonya'da bulunan Auschwitz toplama kampında yürüyüş gerçekleştirdi. Kovid-19 salgını nedeniyle 2 yıldır gerçekleştirilemeyen yürüyüşe bu yıl, çok sayıda kişi katıldı.

YORUMLAR
500
AB ve 42 ülkeden Rusya'ya Zaporijya Nükleer Santrali'nden çekilme çağrısı AB ve 42 ülkeden Rusya'ya Zaporijya Nükleer Santrali'nden çekilme çağrısı İskandinav ülkeleri, savunma ve güvenlik alanında iş birliğini güçlendirecek İskandinav ülkeleri, savunma ve güvenlik alanında iş birliğini güçlendirecek Polonya'da Oder Nehri'ndeki balık ölümleriyle ilgili iki yetkili görevden alındı Polonya'da Oder Nehri'ndeki balık ölümleriyle ilgili iki yetkili görevden alındı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Polonya'da soykırım yürüyüşü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement