Polyanna! Mutlu Olmak İçin Bir Nedenim Var! - Son Dakika

Polyanna! Mutlu Olmak İçin Bir Nedenim Var!

10.12.2018 11:52
Polyanna! Mutlu Olmak İçin Bir Nedenim Var!

8 şarkıdan oluşan ve Arpej Yapım etiketi ile bütün dijital platformlarda yerini alan POLYANNA, Puding'in kendine has müzik tarzını akustik bir sound ile dinleyicisiyle buluşturuyor.

Puding yeni albümü POLYANNA ile yeniden dinleyicisi ile buluşuyor.

Puding'in 2.albümü olan Polyanna'nın kayıtları Arpej Stüdyolarında, Gündüzcan Çetinkaya & Burak Matiz tarafından alndı. Düzenlemeleri Burak Özbilen, ve albümün mix & mastering'i Ercan Yazıcı tararafından yapıldı. Vokal-Gitar Alper Kaya, ve Vokal-Bas Gitar Serkan Niyaz Ciner in bütün söz-müzik ve düzenlemelerini yaptığı Puding'in Polyanna albümünün kapak tasarımı da Ceyhun Şen imzası taşıyor.

"Mutlu olmak için bir nedenim var" sloganıyla hazırlanan akustik albümde, Puding, bütün şarkılarında gündelik olaylar ve karmaşık insan ilişkilerine karşı tebessüm etmenin önemini bize hatırlatıyor.

YORUMLAR
500
Marmaris'te eğlence hız kesmeden devam ediyor Marmaris'te eğlence hız kesmeden devam ediyor ABBA Yolculuğu: Konser sanal ama yaşattığı his gerçek ABBA Yolculuğu: Konser sanal ama yaşattığı his gerçek Tim Cook'tan okuduğu liseye dudak uçuklatan jest! Tim Cook'tan okuduğu liseye dudak uçuklatan jest!
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Polyanna! Mutlu Olmak İçin Bir Nedenim Var! - Son Dakika


Advertisement