Son Dakika Haberleri: Polyanna Sezen!

Polyanna Sezen!

8 yıl önce

Savoy Ottoman Hotel Kıbrıs'ta yaklaşık 850 davetliye unutulmaz bir bayram gecesi yaşatan Sezen Aksu 2 saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Polyanna Sezen!, System.String[]
Şeker Bayramının 2. Günü sahne aldığı Savoy Ottoman Hotel Kıbrıs'ta yaklaşık 850 davetliye unutulmaz bir bayram gecesi yaşatan Sezen Aksu 2 saat boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi. Son albümünün hit parçası Unuttun mu Beni? İle konserine başlayan Minik Serçe Firuze, Değer mi Hiç, İstanbul İstanbul Olalı, Keskin Bıçak gibi gelmiş geçmiş en güzel şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirdi.

Konser öncesi basına kesinlikle görüntü vermeyeceğini açıklayan Sezen Aksu, sahne sırasında da fotoğraf ve kamera ile çekim yapan hayranlarına 'Beni kameralarla çekmeyin… 36 senedir heryerde varım, beni izleyin ve dinleyin' diyerek şakayla karışık konu hakkındaki rahatsızlığını dile getirdi. Konser sırasında minik hayranları ile de sürekli ilgilenen Aksu, şarkıları ve şovu ile bir kez daha hafızalara kazındı.

Sezen Aksu'nun öncesinde sahne alan Suat Suna ise kendi şarkılarının yanı sıra pop müziğin sevilen eserlerini Savoy Ottoman misafirleri için söyledi. Konserini 10. Yıl marşı ile noktalayan Suat Suna'ya tüm misafirler ayakta eşlik etti.Fatma Girik'in, Ayşen Gruda'nın Ölümü Üzerine Yaptığı Açıklama, Sosyal Medyada Gündem Oldu Adnan Oktar'ın Cezaevindeki Son Hali Herkesi Şaşırttı

Hayatını Kaybeden Ayşen Gruda'nın Vasiyeti Ortaya Çıktı