Portekizli teknik adam Jose Mourinho, Tottenham'dan da kovuldu - Son Dakika

Portekizli teknik adam Jose Mourinho, Tottenham'dan da kovuldu

19.04.2021 12:42

İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham, Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ile yolları ayırdı. Bir dönem dünyanın en iyi teknik adamı olarak gösterilen Mourinho, Inter kariyerinin ardından Chelsea ve Manchester United'da beklenilen başarıları gösterememiş, Guardiola ve Klopp'un gerisinde kalmıştı. Mourinho'nun başında olduğu Tottenham, Premier Lig'de ilk 4 dışında kaldı, Avrupa Ligi'nde de Dinamo Zagreb'e elendi.

Avrupa futbolunda iki gündür kaos bitmiyor. Avrupa Süper Ligi'nin kurulmasının ardından Mourinho'nun da Tottenham'dan gönderildiği haberi gündemi salladı. İngiltere Premier Lig'de ilk 4 dışında kalan ve UEFA Avrupa Ligi'nde Dinamo Zagreb'e elenerek erken bir veda yapan Tottenham, Portekizli teknik adam ile yolları ayırdı. Tottenham'daki birçok futbolcu, Mourinho ile çalışmaktan memnun değildi.

HER ÜÇ YILDA BİR GÖREVDEN ALINDI

Jose Mourinho, çalıştığı son üç kulüpte de başladığı sezonu tamamlayamadan ayrıldı. 2015'te Chelsea, 2018'de Manchester United ve bu yıl Tottenham'da sezon bitmeden Mourinho gönderildi. Portekizli hoca, modern futbola ayak uyduramadığı ve oyuncularla iletişimde geriye gittiği gerekçesiyle eleştiriliyor.

Portekizli teknik adam Jose Mourinho, Tottenham'dan da kovuldu
Portekizli teknik adam Jose Mourinho, Tottenham'dan da kovuldu

Son Dakika Spor Portekizli teknik adam Jose Mourinho, Tottenham'dan da kovuldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ali Koç'un başkanlık için yeni listesi Şampiyonlar Ligi gibi Ali Koç'un başkanlık için yeni listesi Şampiyonlar Ligi gibi Pınar Altuğ'dan takipçisine jet 'Yemek' yanıtı: O yemeği bulamayanlar Instagram'a da giremiyordur Pınar Altuğ'dan takipçisine jet 'Yemek' yanıtı: O yemeği bulamayanlar Instagram'a da giremiyordur Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Brezilya tarihinin en kanlı operasyonu! Bir polis memuru dahil 25 kişi öldü Brezilya tarihinin en kanlı operasyonu! Bir polis memuru dahil 25 kişi öldü BİM'den müşterilere dolandırıcılık uyarısı: Sosyal medyada dolaşan kampanyalar bize ait değil, itibar etmeyin BİM'den müşterilere dolandırıcılık uyarısı: Sosyal medyada dolaşan kampanyalar bize ait değil, itibar etmeyin Kötü koku rahatsız etti, 1 hafta önce öldürülen adamın cesedine ulaşıldı Kötü koku rahatsız etti, 1 hafta önce öldürülen adamın cesedine ulaşıldı Yola devrilen engelli adamı kimse kaldırmadı, o anlar vicdanları sızlattı! Yola devrilen engelli adamı kimse kaldırmadı, o anlar vicdanları sızlattı! Thodex'in firari kurucusu Fatih Özer'i, Arnavutluk'ta mafya saklıyor Thodex'in firari kurucusu Fatih Özer'i, Arnavutluk'ta mafya saklıyor
Advertisement