Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao'dan Aboubakar açıklaması! - Son Dakika

Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao'dan Aboubakar açıklaması!

31.08.2019 17:03

Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao, bir muhabirin Vincent Aboubakar ile alakalı sorusuna, "Transfer piyasasını bilirsiniz. Her an, her şey değişebilir." dedi.

Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao, oyuncuları Vincent Aboubakar, Vanha, Yordan Osorio'nun transfer durumlarıyla ilgili gelen sorulara yanıt verdi.

Aboubakar'ın Beşiktaş'a transferi ile ilgili gelen soruya Conceiçao, "Direkt soru, böylesini severim. Aboubakar'ın durumunu bilemiyorum. Transfer piyasasını bilirsiniz. Her an, her şey değişebilir." cevabını verdi.

"AYRILANLARA BAŞARI DİLERİM"

Vana ve Osorio'nun durumlarıyla ilgili gelen soruya ise, "Ayrılan tüm futbolcularıma başarı dilerim. Çünkü, bir dönem de olsa ailemizin bir parçası olmuşlardır." cevabını verdi.

(Sporx)

Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao'dan Aboubakar açıklaması!

Son Dakika Spor Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao'dan Aboubakar açıklaması! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir