Posof'a Kar Yağdı, Ulaşım Aksadı - Son Dakika

Posof'a Kar Yağdı, Ulaşım Aksadı

03.01.2012 12:52
Posof'a Kar Yağdı, Ulaşım Aksadı, System.String[]

Ardahan'ın Posof İlçesinde kar yağışı giderek şiddetini artırınca ulaşımda aksamalar meydana geldi.

Ardahan'ın Posof İlçesinde kar yağışı giderek şiddetini artırınca ulaşımda aksamalar meydana geldi.Ardahan ve çevresinde sabah saatlerinden itibaren kar ve tipi etkili oldu.

Posof'ta kar kalınlığı 10, yüksek kesimlerde ise 40 santime çıktı. Kar yağışı ve tipi nedeniyle Ardahan'ı Artvin'in Şavşat ilçesine bağlayan Sahara Geçidi ile Ardahan'ı Posof ve Türkgözü Sınır Kapısı'na bağlayan Ilgar Dağı Geçidi'nde ulaşım aksadı.

Yağış nedeniyle görüş uzaklığı zaman zaman 1 metreye kadar düştü. Karayolları Ardahan Şube Müdürlüğü, sürücülerin zorunlu olmadıkça bir süre Sahara ve Ilgar geçitlerini kullanmamaları uyarısında bulundu.

Posof'a Kar Yağdı, Ulaşım Aksadı
Posof'a Kar Yağdı, Ulaşım Aksadı
Posof'a Kar Yağdı, Ulaşım Aksadı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Yerel Posof'a Kar Yağdı, Ulaşım Aksadı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İzmir'de Rıza Bey sitesi enkazından 30 saat sonra yaralı olarak bir kişi çıkarıldı Depremin habercisi olduğu söylenen Mavi Dolunay'dan olağanüstü görüntüler Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde! Depremzedelere verilecek destekleri tek tek saydı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü UMKE personeli Eda, enkaz altındaki İnci Okan'a davranışlarıyla gönüllere taht kurdu Güney Kore'de grip aşısı tedirginliği! Aşı yaptırdıktan sonra ölenlerin sayısı 85'e yükseldi Meteoroloji'den 14 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti