Potanın Perileri Sezonu Açıyor - Son Dakika

Potanın Perileri Sezonu Açıyor

16.02.2012 14:52
Potanın Perileri Sezonu Açıyor

2011-2012 Sezonu Konya Bayan Basketbol Liginde, Genç Kızlar Müsabakaları bu hafta sonu oynanacak maçlarla başlıyor.

Seydişehir Belediyesi Spor Kulübü olarak yer aldığımız ligde, Genç kızlarımızın rakipleri ; Akşehir Gençlik Spor, Konya Bahçeşehir Koleji ve Akşehir Selçuk Spor.

Çift Devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakalarda Seydişehir Belediyesi Geç Kız Basketbol Takımı takımımız ilk 3 maçı kendi evinde oynayacak.

İlk maçını 18 Şubat Cumartesi Günü saat 13.00'de Seydişehir Belediyesi-Akşehir Gençlik Spor ile Seydişehir Atatürk Spor Salonu'nda oynayacak olan takımımızın bundan sonraki maç programı ise şu şekilde:

25 Şubat Cumartesi saat 13.00/ Seydişehir Belediyesi-Bahçeşehir Koleji

03 Mart Cumartesi saat 13.00/ Seydişehir Belediyesi-Akşehir Selçuklu

Seydişehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı, geçtiğimiz iki sezon Yıldız Kızlar Kategorisinde önemli başarılar elde etmişti. 2009-2010 sezonunda Konya Şampiyonu ve Bölge üçüncüsü, 2010-2011 sezonunda ise Konya ve Bölge Şampiyonu olarak ilçemizi Konya Bölgesinde en iyi şekilde temsil etmiş; bu alanda ilçemize ilk kez şampiyonluk sevinci ve mutluluğu yaşatmıştı.

Yeni sezona hazır olan Seydişehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı Mümüne Güler, Ayşe Bostancı, Eda Yıldız, Havva Ekmekçi, Hanife Bilban, Esra Özbek, Kübra Kabak, Gülhan Hazal Alper, Hatice Ustaoğlu'dan oluşmakta.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Otogarda kriz geçiren şahsın üzerinden 78 adet uyuşturucu hap çıktı Otogarda kriz geçiren şahsın üzerinden 78 adet uyuşturucu hap çıktı Otogarda kriz geçiren şahsın üzerinden 78 adet uyuşturucu hap çıktı Otogarda kriz geçiren şahsın üzerinden 78 adet uyuşturucu hap çıktı

Son Dakika Güncel Potanın Perileri Sezonu Açıyor - Son Dakika


Advertisement