Son Dakika Haberleri: Poyrazdamları Mahallesinde İftar Bereketi

Poyrazdamları Mahallesinde İftar Bereketi

4 ay önce

Salihli Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, Poyrazdamları Mahallesinde kurularak Ramazan Ayı'nın bereketi vatandaşlarla paylaşıldı.

Poyrazdamları Mahallesinde İftar Bereketi, System.String[]

Poyrazdamları Mahallesinde bulunan pazaryerine kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı  Zeki Kayda, Ramazan ayının tüm güzelliklerinin farklı mahallelerde kurulan iftar sofralarında yaşandığını belirtti.

Salihli Belediyesi tarafından Poyrazdamları Mahallesinde düzenlenen iftar yemeğine katılan tüm kadınlara hediye dağıtan Başkan Kayda,"Belediyemizin iftar sofrasına gelerek oruçlarını açan tüm vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum. Allah, tuttuğumuz oruçları ve yaptığımız ibadetleri kabul etsin. Ramazan ayının geleneksel kültürünü  Salihli ile mahallelerimizde üç yıldan beri düzenlediğimiz etkinlikler ve iftar sofraları ile yaşatıyoruz. Kurduğumuz iftar sofraları, birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendiriyor. Tüm vatandaşlarımızın şimdiden  Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum ve hepinize sevdiklerinizle birlikte sağlıklı günler diliyorum"dedi.
Salihli Belediyesi'nin düzenlediği iftar yemeği programına, Kaymakam  Turgut Çelenkoğlu, Belediye Başkanı  Zeki Kayda, Başkan Yardımcıları Mahmut Süreyya Karaoğlu ve  İbrahim Karaca, Poyrazdamları Mahalle Muhtarı Harun Yaşa, Ziraat Odası Başkanı Necati Aktürk, Belediye Daire Müdürleri ve personeli, muhtarlar ile mahalle sakinleri katıldı.


Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi