Poyrazköy Davası'nda 2 Teğmen Tahliye Edildi - Son Dakika

Poyrazköy Davası'nda 2 Teğmen Tahliye Edildi

25.01.2012 22:32
Poyrazköy Davası'nda 2 Teğmen Tahliye Edildi

Poyrazköy Davasında tutuklu yargılanan teğmenler Faruk Akın ile Sinan Efe Noyan, tahliye edildi. Cezaevine götürülen sanıklar, yakınları tarafından alkışlarla uğurlandı.

Kafes Eylem Planı ve Amirallere suikast davası ile birleştirilen Poyrazköy davasının 18. duruşmasında tutuklu sanık teğmenler Faruk Akın ve Sinan Efe Noyan tahliye edildi. İstanbul 12. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasına 8'i bu davadan, 8'i başka suçlardan tutuklu sanık ile 10 tutuksuz sanık katıldı.

Akın ile Noyan, atılı suçların mahiyeti, atılı suçlar yönünden yasada öngörülen cezaların sınırları ve tutukları kaldıkları süre gerekçe gösterilerek tahliye edildi. Mahkeme, sanıklarla yurt dışı çıkışı yasağı da getirdi. Davanın bitmesinde sonra cezaevine götürülen sanıkları, yakınları alkışlarla uğurladı. Cezaevi aracında bulunan sanıkların da yakınlarına el sallayarak karşılık verdiği görüldü. Bir kadının da bu sırada ağladığı görüldü.

Kaynak: DHA
Prof. Dr. Naci Görür'den İstanbul depremi için yeni uyarı! 7 maddede alınması gereken önlemleri sıraladı Prof. Dr. Naci Görür'den İstanbul depremi için yeni uyarı! 7 maddede alınması gereken önlemleri sıraladı Bisikletle dünya turu yapan Fransız çift, 'Hayatımda ilk defa bu kadar iyi niyetli insanlarla karşılaştım' Bisikletle dünya turu yapan Fransız çift, 'Hayatımda ilk defa bu kadar iyi niyetli insanlarla karşılaştım' Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi

Son Dakika Güncel Poyrazköy Davası'nda 2 Teğmen Tahliye Edildi - Son Dakika


Advertisement