Poz vermek için merdivene oturan model, maymunun tacizine uğradı - Son Dakika

Poz vermek için merdivene oturan model, maymunun tacizine uğradı

17.10.2020 12:00

ABD'li ünlü model, Bali'deki maymun ormanı ziyaretinde merdivenlere oturup poz verdiği sırada bir maymunun tacizine uğradı. Güzel model o anlara ait kareleri video yapıp "Göğüslerimi gerçekten taciz ettiler" notuyla yayınladı.

36 yaşındaki Amerikalı model Sara Underwood, Bali'de maymun ormanına yaptığı ziyaret sırasında iki maymun heykelinin arasında bulunan merdivene oturdu. Hatıra videosu çekmek üzereyken yanına yaklaşan maymunlara muz verdiği esnada maymunlar, Sara'nın göğüslerine ellerini atarak taciz etti. Sara, tacize uğradığı anların fotoğraflarını video haline getirip ''Evet gerçekten göğüslerimi taciz ettiler'' başlığı ile paylaştı.

"BUNLAR BENİ TACİZ EDECEK"

Sara, taciz öncesi de kendisini maymunların fotoğraflarını, ''Bunlar beni taciz edecekler, bu bir uyarıdır'' başlığı ile paylaşmıştı. Sara'nın tacize uğradığı yerde birçok turist kadın da maymunların tacizine uğradı.

Poz vermek için merdivene oturan model, maymunun tacizine uğradı

Son Dakika Dünya Poz vermek için merdivene oturan model, maymunun tacizine uğradı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Akşener'den Özdağ'ın açıklamalarına ilişkin yorum: Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler F.Bahçeli Samatta'nın "Bana Türkçe bir isim verin" paylaşımı büyük ilgi gördü Koronavirüse yakalanan Ronaldo tarzını değiştirdi, uzayan saçlarını kazıdı Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti