Prematüre bebekler için ödül gecesi - Son Dakika

Prematüre bebekler için ödül gecesi

15.11.2019 15:51
Prematüre bebekler için ödül gecesi, System.String[]

YENİDOĞAN yoğun bakım ünitesi konusunda uluslararası alanda çalışmalar yapan ve hemşirelere eğitimler veren NICU Academy, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü nedeniyle ödül töreni düzenliyor.

YENİDOĞAN yoğun bakım ünitesi konusunda uluslararası alanda çalışmalar yapan ve hemşirelere eğitimler veren NICU Academy, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü nedeniyle ödül töreni düzenliyor.

NICU Academy, 17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda, '17 Kasım Dünya Prematüre Günü NICU Academy Ödül Töreni' düzenleyecek.'Yılın Savaşçı Bebekleri', 'Yılın Yenidoğan Yoğun Bakım Kliniği', 'Yenidoğan Yoğun Bakım Sorumlu Doktor ve Hemşiresi Onur Ödülü' gibi alanlarda ödüllerin dağıtılacağı geceye, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu ile sanatçılar Süheyl ve Behzat Uygur, Bennu Gerede, Altan Gördüm gibi isimler ve kendisi de prematüre doğan savunma oyuncusu Ege Arar katılacak.

Tuna Kiremitçi, Elis Dubaz ve Ahmet Özden'in sahne alacağı gecede, prematüre doğum konusunda farkındalık sağlamak için yeni doğan yoğun bakım ünitesi doktor ve hemşireleri, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek prematüre çocuk sahibi ailelerin katılımıyla ödüllendirilecek.NICU Academy'nin kurucularından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Meriç Çağrı Ağır, kendisi gibi hayata erken gözlerini açan bebeklerin yaşamı için mücadele verdiklerini ve çocuklarının da prematüre olarak dünyaya geldiğini söyledi. Saat 19: 00'da başlayacak ödül töreninde Ahmet Özden piyano performansı sergileyecek.

Prematüre bebekler için ödül gecesi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Sağlık Prematüre bebekler için ödül gecesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı Kadir Şeker'in babası: Oğlumun masum olduğu bir kez daha ortaya çıktı Son Dakika! ABD'li Moderna'nın koronavirüs aşısı ciddi vakalarda %100 etki sağladı 6 yaşında burnuna soktuğu bozuk para 53 yıl sonra çıkarıldı Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu