Son Dakika Haberleri: Premiere Vision, İstanbul Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

Premiere Vision, İstanbul Kapılarını Ziyaretçilere Açtı

10 ay önce

Premiere Vision, İstanbul kapılarını ziyaretçilere açtı Dünyanın önemli tekstil ve moda fuarı İstanbul'daİSTANBUL - Dünyanın önemli tekstil ve moda fuarlarından biri olan Premiere Vision İstanbul kapılarını Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde açtı.

Premiere Vision, İstanbul Kapılarını Ziyaretçilere Açtı, System.String[]
Premiere Vision, İstanbul kapılarını ziyaretçilere açtı
Dünyanın önemli tekstil ve moda fuarı İstanbul'da

İSTANBUL - Dünyanın önemli tekstil ve moda fuarlarından biri olan Premiere Vision İstanbul kapılarını Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde açtı.
Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuar açılışına İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği Başkanı Pınar Taşdelen Engin, Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Burak Serttaş, Premiere Vision Genel Müdürü Gilles Lasbordes, Premiere Vision Uluslararası Fuarlar Direktörü Guglielmo Olearo katıldı.
Fuar açılışında açıklamalarda bulunan Premiere Vision Genel Müdürü Gilles Lasbordes, "Türkiye tekstil açısından çok önemli bir ülke. Biz burada bu önemli sektöre destek verebildiğimizi için çok mutluyuz. Özellikle Premiere Vision, tekstil konusunda Türkiye'de hazır giyim konusunda şirketlere destek vermekten çok mutlu. Şirketler yerel sektörde bazı sıkıntılar yaşıyor olsa da ihracat açısından olanakların geliştiğini söyleyebilirim" diye konuştu.
Düzenlenen fuarla pazarın genişleyeceğini vurgulayan Premiere Vision Uluslararası Genel Direktörü Guglielmo Olearo, "Türkiye'deki moda ve konfeksiyon sektörü iyi durumda. Özellikle ihracat konusunda çok başarılı. İhracat açısından yeni kapıların açılacağına inanıyorum. Premiere Vision İstanbul'da küresel açıdan önemli bir faaliyet. Fransa, İspanya gibi Avrupa ülkelerinin katıldığı önemli bir etkinlik. Katılan bu markalarda pazarın genişlemesinde etkili olacaktır" şeklinde konuştu.
Türkiye'nin hazır giyim ve tekstil ülkesi olduğunu belirten Premiere Vision Türkiye Ofis Direktörü Gülperi Erkanlı, "Türkiye tekstil ve hazır giyim ülkesi. Uzun yıllara dayanan bir alışkanlığımız, kültürümüz, geleneğimiz ve yaratıcılığımız var. Premiere Vision'da yaratıcılığın merkezi ve ortaya koymaktan hoşlanan bir yapı olduğu için Türkiye açısından Premiere Vision gibi dünya markası olması çok önemli. Türk firmalarının kendi tasarım ve yaratıcılık güçlerini, koleksiyon yaratma kabiliyetlerini ortaya koyma açısından gerçekten çok önemli" ifadelerini kullandı.
Premiere Vision İstanbul'da, firmalar 2019 Sonbahar - Kış sezonunun örneklerini sergileyecek, bunun yanı sıra konfeksiyon üreticileri de yeni sezon örneklerini, bu önemli fuarda ziyaretçilere sunma fırsatı bulacağı öğrenildi.
Premiere Vision, İstanbul Kapılarını Ziyaretçilere Açtı
Haber Yayın Tarihi: 10.10.2018 03:51 Kaynak: İHA15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti Ekrem İmamoğlu, kahraman personeli ödüllendirdi Ahlaksız turist çift otelin balkonunda cinsel ilişkiye girdi