Prens Harry ve Meghan'ın Düğün Fotoğrafları Yayınlandı - Son Dakika

Prens Harry ve Meghan'ın Düğün Fotoğrafları Yayınlandı

22.05.2018 10:24

Prens Harry ile Meghan'ın görkemli düğünlerinden sonra kraliyet ailesinin ünlü fotoğrafçısı Alexi Lubomirski çektiği fotoğraflar yayınlandı.

Meghan Markle ve Prens Harry'nin cumartesi günü gerçekleşen düğünlerinin etkileri devam ediyor. Son olarak Kensington Sarayı, Prens Harry ile Meghan'ın düğün fotoğraflarını kamuoyuyla paylaştı.

DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI

Paylaşılan ilk karede gelin ve damat, minik nedimelerle birlikte kameralara poz verdi. Kraliyet çiftinin tüm aileyle birlikte çektirdiği kare de kamuoyuyla paylaşılan fotoğraflar arasındaydı. En çok dikkat fotoğraf ise Prens Harry ve Meghan Markle'ın, düğünlerinin yapıldığı Windsor Kalesi'nin merdivenlerinde çektirdikleri fotoğraf oldu.

HERKESE TEŞEKKÜR EDİLDİ

Fotoğraflarla birlikte Kensington Sarayı bir açıklama da yaptı. Açıklamada Sussex Dükü ve Düşesi unvanını alan çiftin düğünlerine katılan herkese teşekkür edildi.

İşte çiftin düğün fotoğrafları...

Prens Harry ve Meghan'ın Düğün Fotoğrafları Yayınlandı

Son Dakika Magazin Prens Harry ve Meghan'ın Düğün Fotoğrafları Yayınlandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Alice Campello, Morata'yla tanışma hikayelerini anlattı: Mesajına aylar sonra cevap verdim Evlilikleri kısa sürdü! Sıla ve Hazer Amani çifti boşanacaklarını açıkladı Türk bilim insanı Uğur Şahin'den koronavirüs aşısı müjdesi: Dağıtıma 25 Aralık'tan önce başlayabiliriz Kısıtlama kararı onları da vurdu, düğünler hafta sonu 18.30'da sona erecek Önce motorla gezdirdiler, ardından gasbedip bıçakladılar! Saldırganları 'İlknur' dövmesi ele verdi Cam filmlerle yakalanan sürücünün savunması pes dedirtti: O zaman bana koruma verin, düşmanlarım var Vaka sayısı düşmezse hafta içi de sokağa çıkma kısıtlaması gelebilir Başına taş düşen işçi feci şekilde can verdi! Kan donduran anlar kamerada