Son Dakika Haberleri: Prens Harry ve Meghan Markle Evlilik Yıl Dönümlerinde Yeni Düğün Fotoğrafları Paylaştı
BBC

Prens Harry ve Meghan Markle Evlilik Yıl Dönümlerinde Yeni Düğün Fotoğrafları Paylaştı

1 ay önce

Sussex Dükü Prens Harry ve Düşes Meghan Markle birinci evlilik yıl dönümlerinde, Instragram'dan daha önce görülmemiş düğün fotoğraflarını özel bir videoda paylaştı.

İngiltere Kraliyet Ailesi'nin son çifti olan Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Düşes Meghan Markle, evliliklerinin birinci yılını doldurdu. Çift, sosyal medya platformu Instagram'da görkemli düğünde çekilmiş daha önce görmediğimiz fotoğrafları da paylaştı.

"HER BİRİNİZ BU GÜNÜ ANLAMLI KILDINIZ"

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bazıları siyah-beyaz olan 14 yeni fotoğrafı bugüne özel bir videoda bir araya getirildi. Çift, takipçilerine teşekkür ettikleri videoyu "Her biriniz bugünü daha da anlamlı kıldınız" notu ile paylaştı.

DÜĞÜNDEN YENİ KARELER PAYLAŞILDI

Videonun arka planında çalan "This Little Light Of Mine" isimli şarkı, çift törenin yapıldığı St George Kilisesi'nden ayrılırken de çalmıştı. Fotoğraflar arasında Meghan Markle'ın annesi Doria Ragland ile heyecanlı bir şekilde el ele tutuştuğu anlar da göze çarptı. Kiliseden ayrılırken çiftin öpüştüğü bir fotoğraf da paylaşılan görüntüler arasında.

Sussex Dükü ve Düşesi'nin düğününden daha önce görmediğimiz bazı fotoğraflar şöyle:

Prens Harry ve Meghan Markle Evlilik Yıl Dönümlerinde Yeni Düğün Fotoğrafları Paylaştı
BBC
Haber Yayın Tarihi : 19.05.2019 02:34 

YORUMLAR


İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor HDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski baş spikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi!