Prens Harry ve Meghan Markle'ı Tanıştıran Ünlü Moda Tasarımcısı - Son Dakika

Prens Harry ve Meghan Markle'ı Tanıştıran Ünlü Moda Tasarımcısı

02.12.2017 11:20
Prens Harry ve Meghan Markle'ı Tanıştıran Ünlü Moda Tasarımcısı, System.String[]

İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından geçen hafta nişanlandıkları duyurulan Prens Harry ve oyuncu Meghan Markle'ı tanıştıran ortak arkadaşları ünlü ve Yahudi bir moda tasarımcısı olabileceği ortaya atıldı.

İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından geçen hafta nişanlandıkları duyurulan Prens Harry ve oyuncu Meghan Markle'ı tanıştıran ortak arkadaşları ünlü ve Yahudi bir moda tasarımcısı olabileceği ortaya atıldı.

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin tahttaki beşinci varisi olan Prens Harry ve ABD'li oyuncu Meghan Markle geçen hafta nişanlandıklarını açıklamıştı. Duyurunun ardından BBC'ye verdikleri röportajda tanışma hikayeleri ve evlenme teklifi dahil birçok soruyu yanıtlayan çiftin bir ortak arkadaş aracılığıyla tanıştıkları biliniyordu. Ortak arkadaşlarının ismini vermeyen Meghan Markle, "kendisinin mahremiyetini korumak istediklerini" söylemişti.

Halk tarafından oldukça ilgi göre nişan haberinin ardından, sıkı Kraliyet Ailesi takipçileri çifti tanıştıran ortak arkadaşın ünlü moda tasarımcısı Misha Nonoo olduğunu düşünüyor. Meghan Markle'ın çok yakın arkadaş olduğu Nonoo, 2011 yılında gerçekleşen Prens William ve Kate Middleton'ın düğününe katılmış ve Nonoo'nun eski eşi Alexander Gilkes, bir süreliğine Prens Harry'nin kuzeni olan Prens Eugenie için çalışmıştı.

Bahreyn'in Basra Körfezi'nde doğan Misha Nonoo, New York'ta ünlü bir moda tasarımcısı olmadan önce Londra'da ve Paris'te yaşayarak eğitimini tamamladı. Emma Watson ve Cate Blanchett dahil olmak üzere birçok ünlünün kıyafetlerini tasarlayan Nonoo, Bahreynli bir Yahudi ailesinde büyüdü. Teyzesi Houda Nonoo, ABD'ye bir Arap ülkesinden atanan ilk Yahudi unvanını taşıyor.

Nonoo'nun temsilcisi konuyla ilgili yorum yapmadı ve "Misha, Meghan'la olan ilişkisi hakkında bir yorumda bulunmayacak" dedi.

(Fotoğraflı) - İstanbul

Prens Harry ve Meghan Markle'ı Tanıştıran Ünlü Moda Tasarımcısı

Kaynak: DHA

Son Dakika Dünya Prens Harry ve Meghan Markle'ı Tanıştıran Ünlü Moda Tasarımcısı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500

Son Dakika

İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti 00:10 İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu 22:39 Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı 21:55 Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı
Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı 21:03 Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü 18:12 Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda 17:35 Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda
Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor 16:03 Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı 14:07 İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı
Advertisement