Prof. Dr. Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2) - Son Dakika

Prof. Dr. Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2)

23.04.2017 16:49
Prof. Dr. Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2), System.String[]

ESKİ YÖK Başkanı Prof. Dr Erdoğan Teziç 81 yaşında hayatını kaybetti.

ESKİ  YÖK Başkanı Prof. Dr Erdoğan Teziç 81 yaşında hayatını kaybetti. Daha önce kalp kapakçığı ameliyatı olan ve kalp yetmezliği tanısı konulan Teziç, Cuma akşamı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi acil servisine kaldırıldı.Teziç, burada yoğun bakıma alındı. Teziç bu sabah  yaşamını yitirdi.

ABD'DEKİ OĞLU BEKLENİYOR

Erdoğan Teziç'in ABD'da bulunan oğlu Kerem Teziç'in haberi alır almaz Türkiye'ye gelmek için yola çıktığı, geliş durumuna göre Teziç'in cenaze töreninin Salı ya da Çarşamba günü yapılacağı öğrenildi. İki oğlu bulunan Erdoğan Teziç'in Türkiye'de yaşayan diğer oğlu ve gelininin İstanbul'daki  evlerinde taziyeleri kabul ettikleri öğrenildi.

SON KEZ HAKKI DEVRİM'İN CENAZESİNDE

Erdoğan Teziç kameralar tarafından son kez Haziran ayında Gazeteci Hakkı Devrim'in cenazesinde görüntülenmiş mikrofonlara son kez o cenazede konuşmuştu.

(ARŞİV ) - İstanbul

Prof. Dr. Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2)

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Prof. Dr. Erdoğan Teziç'i Kaybettik (2) - Son Dakika


Son Dakika

Azerbaycan ordusu Ermenistan askerlerinin bıraktığı tank ve mühimmatları ele geçirdi Bakan Yardımcısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan Charlie Hebdo'ya Fransızca küfürler etti Doğal gazın ardından bir müjde daha geldi! Ağrı'da altın rezervi bulundu "Gel mangal yapalım" diyen babasının davetine katılamadan ölüm haberini aldı Usta oyuncu Hikmet Karagöz, birkaç yakınının katıldığı törenle sessiz sedasız defnedildi Yörüklerin develerle kış yurdu göçü başladı! Çoluk çocuk 25 gündür yoldalar Trans bireylerin tekme tokat kavgası! Çocuklara uyuşturucu teklif eden şahsı öldüresiye dövdüler Sokakta şarkı söylediği görüntüler ortaya çıkan Aleyna Tilki ilk kez konuştu: Sokaktakileri geri çevirmemek lazım