Prof. Dr. Mehmet Doğanay, Şarbon Hastalığına Karşı Aşı Geliştirmede Ekibinde - Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Doğanay, Şarbon Hastalığına Karşı Aşı Geliştirmede Ekibinde

Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Mehmet Doğanay, NATO'nun Şarbon Hastalığına Karşı Yeni Bir Aşı Geliştirme Projesi çerçevesinde sürdürülen 'Aşı Geliştirme Projesi'nin Türkiye Koordinatörlüğü'ne getirildi.

Prof. Dr. Mehmet Doğanay, Şarbon Hastalığına Karşı Aşı Geliştirmede Ekibinde, System.String[]

Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Doğanay, NATO'nun Şarbon Hastalığına Karşı Yeni Bir Aşı Geliştirme Projesi çerçevesinde sürdürülen 'Aşı Geliştirme Projesi'nin Türkiye Koordinatörlüğü'ne getirildi.

NATO'nun şarbon hastalığına karşı yeni bir aşı geliştirme projesi çalışmasında Türk bilim adamı da yer aldı. İngiltere, Türkiye, Gürcistan ve Amerika Birleşik Devletleri'nden bilim adamlarının oluşturduğu bir grup, şarbon hastalığına karşı yeni bir aşı geliştirme çabası içine girdi. Bu düşünce projelendirilerek 'NATO's Science for Peace and Security Programme' çerçevesinde destek alınarak proje başlatıldı. Çalışmanın ana merkezi Gürcistan'ın Tiflis şehri olarak belirlendi. Direktörlüğü Kardif Üniversitesi'nden Prof. Dr. Les Baillie'nin yaptığı projenin Türkiye Koordinatörlüğü'ne ise Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Doğanay üstlendi.


Son Dakika

Kariyerinin ilk Harbiye Açık Hava konserini veren Simge, danslarıyla geceye damga vurdu Beyrut patlamasının ilk inceleme sonuçları belli oldu! 6 ay önceki uyarı kelime kelimesine gerçek oldu Teknoloji devi Samsung, yeni Galaxy ürünlerinin tanıtımını yaptı Parti kuracağı konuşulan İnce, Hüsamettin Cindoruk ve Mesut Yılmaz'la görüştü mü? İddialara canlı yayında yanıt verdi Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıköğretim psikolojiyle ilgili kararını açıkladı: Kapatılması daha yararlı olur Çin'de koronavirüsün ardından "Bunya virüs" alarmı: 7 kişi hayatını kaybetti, 60 vaka tespit edildi Bakan Koca, Konya için söylenen "Hastaneler yüzde yüz doldu" iddialarına yanıt verdi İzmir'de izinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis müdahale etti: 16 gözaltı Merve Boluğur, kalçasına yaptırdığı yeni dövmeyi paylaşınca beğeniler yağmur olup yağdı Alanyaspor'un yeni teknik direktörü Çağdaş Atan oldu Ebru Şallı, tatil paylaşımlarına kötü yorum yapanlara sert çıktı: Kimseye hesap vermeyeceğim Fatih Terim'e "Futbolun mafyası sen misin?" diyen eski futbolcu, tehdit aldığını itiraf etti Başakşehir, Kopenhag'a deplasmanda 3-0 yenildi ve UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç'tan koronavirüs uyarısı: Hastaneler ve yoğun bakımlar doldu Arda Turan'dan imza sonrası ilk sözler! Profil fotoğrafını "66" ile değiştirdi