Prof. Dr. Metin Sözen Kültür Evi Açılıyor - Son Dakika

Prof. Dr. Metin Sözen Kültür Evi Açılıyor

13.01.2012 10:12
Prof. Dr. Metin Sözen Kültür Evi Açılıyor, System.String[]

Prof. Dr. Metin Sözen'in adını taşıyan ve bölge kentlerine hizmet verecek, merkezi hizmete açıyor.

Tarihi ve Kültürel Mirasın korunmasında gerçekleştirdiği başarılı projelerle çevre illere örnek olan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Prof. Dr. Metin Sözen'in adını taşıyan ve bölge kentlerine hizmet verecek, korumadan sorumlu kadroları donanımlı kılmayı sağlayacak merkezi hizmete açıyor.

14.01.2012 Cumartesi günü saat 14:00'de (Amerikan Hastanesi Yokuşu) Çekül Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen'in katılımları ile gerçekleştirilecek "Prof. Dr. Metin Sözen Eğitim ve Kültür Evi" açılışı programı ardından saat 15:30'da Ömer Ersoy Kültür Merkezinde, Prof. Dr. Metin Sözen tarafından "Kültür Mirasının Korunmasında Eğitimin Önceliği ve Yeni Yöntemler" konulu konferans düzenlenecektir.

Program:

14:00 Prof. Dr. Metin Sözen Eğitim ve Kültür Evi Açılışı

(Tepebaşı Mah. Prof. Dr. Metin Sözen Cad. (Amerikan Hastanesi Yokuşu)

15:30 Konferans/ Ömer Ersoy Kültür Merkezi

Dr. Asım Güzelbey/ Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Açılış Sunum

Prof. Dr. Metin Sözen/ ÇEKÜL Vakfı Başkanı

"Kültür Mirasının Korunmasında Eğitimin Öncelliği ve Yeni Yöntemler"

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Prof. Dr. Metin Sözen Kültür Evi Açılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe Garry Rodrigues'in ardından Nabil Dirar'la da yollarını ayıracak 15 yaş küçük sevgilisiyle yatakta oğluna yakalanan anne, evlat katili oldu 4 el ateş ettiği ablasını öldürüp soğukkanlılıkla anlattı: Namusumuza leke getirdi Kronik hastalığı olanlar grip aşısı yaptıramayacak! Vatandaşlar tepkisini sosyal medyada gösterdi Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor İBB Başkanı İmamoğlu'ndan Taksiciler Esnaf Odası'na sert yanıt: Herkes yetkisini bilecek Ünlü şarkıcı Altay, koronavirüse yakalandı Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'den sonra küçük oğlu Orfeo Çetin de alkollü araç kullanırken yakalandı