Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev - Son Dakika

Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev

31.08.2019 02:02

Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görevANKARA - Türk tarihi alanında önemli çalışmalar yapan Prof. Dr. Mustafa Kafalı'nın cenazesi Kocatepe Camii'nde kılındı.

Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev

ANKARA - Türk tarihi alanında önemli çalışmalar yapan Prof. Dr. Mustafa Kafalı'nın cenazesi Kocatepe Camii'nde kılındı.

Genel Türk tarihi ve kültürü alanlarındaki çalışmalarıyla bilinen Prof. Dr. Mustafa Kafalı, iki gün önce akşam hayatını kaybetti. Mustafa Kafalı'nın cenazesi Kocatepe Camii'nde kılınan Cuma namazının ardından Gölbaşı ilçesinde toprağa verildi. Cenazeye ailesi, Ak Parti Milletvekili Naci Bostancı, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve bir çok siyasetçi ve sevenleri katıldı.

Nihal Atsız'ın öğrencilerinden olan Prof. Dr. Kafalı, Türk tarihine ışık tutan önemli çalışmaları hayata geçirmişti.

Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev
Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev
Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev
Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel Prof. Dr. Mustafa Kafalı'ya son görev - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

HDP önünde bekleyen aileler yüzlerine tükürüldüğü iddiasıyla binaya girmek istedi Son Dakika! Bakan Koca salgındaki kötü gidişatı bu sözlerle gözler önüne serdi: Ağır hasta sayısı 4 ayda 8 kat arttı Kadın muhabir, uyuşturucu tacirlerinin yakınları tarafından saldırıya uğradı! O anlar kamerada Tedavisine evde devam edilen Mehmet Ali Erbil'den yeni fotoğraf Üst dudağı ve burun delikleri olmayan kuzu, çiftçiyi hayretler içinde bıraktı FETÖ üyesi olmakla suçlanan İYİ Parti Rize İl Başkanı: Elinde belge olup savcılığa vermeyen şerefsizdir 'Levyeli maganda' çıkarıldığı mahkemede kendini savundu: Psikolojik rahatsızlığım var Hollandalı gazeteci AB Savunma Bakanları Zoom toplantısına sızdı