Prof. Dr. Yılmaz 4. Ege Art'ın Başarısından Memnun - Son Dakika

Prof. Dr. Yılmaz 4. Ege Art'ın Başarısından Memnun

12.01.2012 11:24
Prof. Dr. Yılmaz 4. Ege Art'ın Başarısından Memnun, System.String[]

9-25 Aralık 2011 tarihleri arasında İzmir'i sanatın gündeminde ilk sıraya taşıyan 4.Uluslararası EgeArt Sanat Günleri başarıyla sonuçlandı.

9-25 Aralık 2011 tarihleri arasında İzmir'i sanatın gündeminde ilk sıraya taşıyan 4.Uluslararası EgeArt Sanat Günleri başarıyla sonuçlandı. Sanat günlerinde görev alan ve başarıyla düzenlenmesine katkı sağlayanlara Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz'ın da katıldığı bir törenle teşekkür belgeleri ve plaketleri verildi.

Törene, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, EgeArt Yürütme Kurulu üyeleri, Koordinasyon Kurulu üyeleri ile dev organizasyonda görev alanlar katıldı. Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz törenin başında yaptığı konuşmada başarılı bir EgeArt daha gerçekleştirmenin gururunu yaşadığını söyledi. Prof. Dr. Yılmaz; "Ege Art'ın ardından olumlu veya olumsuz birçok eleştiri aldık. Bu yorumlar bize yeni EgeArtlar için parola olacak. Yapıcı sonuçlar almak için bunlardan faydalanıyoruz. Etkinliğe katılan yabancı sanatçılar daha sonra yorumlarını yazdıkları mektupları bize ilettiler. Öncelikle Türkiye'yi İzmir'i ve Türk insanını tanımaktan çok mutlular. Misafirperverliğimiz onlar tarafından takdirle karşılanıyor. Programın zenginliği, sergilerin kalitesi, organizasyonun aksaksız uygulanması konuklarımız tarafından adeta alkışlandı. Bu yorumlar bizi daha da cesaretlendiriyor. 5. EgeArt'ın bütün bu deneyimlerle çok daha farklı, çok daha enerjik, çok daha hedefe uygun gerçekleşeceğine inanıyorum. 5. EgeArt Sanat Günleri için şimdiden çalışmaya başladık" diye konuştu.

Daha sonra plaket törenine geçildi. Prof. Dr. Yılmaz, Ege Art Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Atilla Silkü, Yürütme Kurulu Üyelerine plaket ve teşekkür belgelerini verdi. Ege Ajans çalışanları da teşekkür belgelerini Prof. Dr. Atilla Silkü'nün elinden aldı. Ardından 4. EgeArt'ta görev alan Ege Üniversitesi'nin çeşitli fakülte, yüksekokul ve birimlerinde görevli çalışanlar teşekkür belgelerini aldı. Tören emeği geçen herkesin toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

(AH-)

12.01.2012 11: 04 TSİ

NNNN - İZMİR

Prof. Dr. Yılmaz 4. Ege Art'ın Başarısından Memnun
Prof. Dr. Yılmaz 4. Ege Art'ın Başarısından Memnun

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Prof. Dr. Yılmaz 4. Ege Art'ın Başarısından Memnun - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bacak dekolteli pozuyla genç kızlara taş çıkarttı Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Kontrolden çıkan otomobilin altında kalmaktan kıl payı kurtulan adam: Azrail ile karşı karşıya geldim Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Başını taşla ezip öldürdüğü komşusunun cesedini metrelerce yükseklikten aşağıya attı Atletico Madrid, 728 gün sonra Şampiyonlar Ligi'nde 4 gol yedi Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez