Prof. Kemal İskender Postmodernizm’i Anlatıyor - Son Dakika

Prof. Kemal İskender Postmodernizm’i Anlatıyor

10.06.2011 16:51
Prof. Kemal İskender Postmodernizm’i Anlatıyor

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık'ın gelenekselleşen aylık etkinlikleri, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğretim üyesi Kemal İskender'in "Sanat Tarihi Konuşmaları" ile devam ediyor.

Kemal İskender, 13 Haziran Pazartesi günü saat 18.30'da başlayacak etkinlikte, 1980'lerde ilk kez mimari örneklerle gündeme gelen Postmodernist dönemin mimarlık, resim ve heykel alanlarında gösterdiği gelişmeleri resimler eşliğinde anlatıyor.

13 Haziran Pazartesi

Söyleşi: Postmodernizm

Konuşmacı: Prof. Kemal İskender

Yer: Koç Üniversitesi -Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi, saat: 18.30

YORUMLAR
500
Avrupa'da sular ısınıyor! Putin, Belarus'a İskender füze sistemleri gönderecek Avrupa'da sular ısınıyor! Putin, Belarus'a İskender füze sistemleri gönderecek Ukrayna'nın işgali: Severodonetsk'ın düşüşü savaşın geleceği için ne anlatıyor? Ukrayna'nın işgali: Severodonetsk'ın düşüşü savaşın geleceği için ne anlatıyor? Hartum Yunus Emre Enstitüsü, Sudanlı ressam Rua Kemal'in sergisine ev sahipliği yaptı Hartum Yunus Emre Enstitüsü, Sudanlı ressam Rua Kemal'in sergisine ev sahipliği yaptı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Prof. Kemal İskender Postmodernizm’i Anlatıyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement