Profilo AVM, 425 milyon lira başlangıç bedeliyle satışa çıktı - Son Dakika

Profilo AVM, 425 milyon lira başlangıç bedeliyle satışa çıktı

19.08.2019 10:56

İstanbul Mecidiyeköy'deki Profilo Alışveriş Merkezi satılığa çıktı. İş Bankası'nın gayrimekul internet satış sitesinde yayınlanan ilana göre, Profilo AVM 425 milyon lira başlangıç bedeli ile alıcı bekliyor. Profilo AVM, İstanbul'un eski AVM'lerinden birisi.

İstanbul'un en eski AVM'lerinden biri olan Mecidiyeköy'deki Profilo Alışveriş Merkezi yeni sahibini bekliyor. 1997 yılında açılan AVM, İş Bankası'nın internet sitesindeki gayrimenkul ilanları bölümünde satılığa çıkarıldı. Teklif usulüyle yapılacak satışın başlangıç bedeli 425 milyon lira, teminat bedeli ise 8,5 milyon lira olarak belirlendi.

Profilo AVM, 425 milyon lira başlangıç bedeliyle satışa çıktı

Profilo AVM satış ilanı

YÜZDE 71'İ DOLU DURUMDA

Profilo Holding'in sahibi olan Kamhi Ailesi tarafından kurulan AVM'nin, ilanda verilen bilgilere göre halen yüzde 71'i dolu durumda. Yaklaşık 16 bin metrekare arsa üzerine kurulu olan AVM, 68 bin 780 metrekare kapalı alana sahip.

YORUMLAR
500
İstanbul'un en işlek caddesinde ortalık karıştı! Genç kızlar saç başa birbirine girdi İstanbul'un en işlek caddesinde ortalık karıştı! Genç kızlar saç başa birbirine girdi Metruk binadan 200 yıllık top mermisi çıktı! Bomba imha uzmanları hemen teyakkuza geçti Metruk binadan 200 yıllık top mermisi çıktı! Bomba imha uzmanları hemen teyakkuza geçti İSTANBUL'UN 120 YILLIK ECZANESİ MÜZE OLUYOR İSTANBUL'UN 120 YILLIK ECZANESİ MÜZE OLUYOR

Son Dakika Güncel Profilo AVM, 425 milyon lira başlangıç bedeliyle satışa çıktı - Son Dakika


Advertisement