Profilo Sinemaları'nda Twilight'ı Ücretsiz İzleyin - Son Dakika

Profilo Sinemaları'nda Twilight'ı Ücretsiz İzleyin

26.11.2012 09:05
Profilo Sinemaları'nda Twilight'ı Ücretsiz İzleyin, System.String[]

Profilo Sinemaları her hafta facebook takipçileri için salonu kapatıyor!

Bu hafta Profilo Sinemaları takipçileri efsane film 'The Twilight Saga: Breaking Down Part 2'yi ÜCRETSİZ izleyebilecek. Siz de Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girin vampirlerle, kurt adamların dansın bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izleyin.

Sinemaseverlerin buluşma noktası Profilo Sinemaları, sosyal medyada çığır açacak kampanyalara devam ediyor. Yılın en çok beklenen filmlerinden 'The Twilight Saga: Breaking Down Part 2' filminin bir seansını tamamen facebook takipçilerine ayırıyor.

26 Kasım – 02 Aralık tarihleri arasında Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, filmle ilgili soruları doğru yanıtlayan her 50. kişiye, 04 Aralık 2012 saat 19:15'te gerçekleşecek 'The Twilight Saga: Breaking Down Part 2' filmi özel gösterimine 2 kişilik davetiye hediye! Bedava biletleri paylaşmak için uygulamaya facebook'daki yakın arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

Bella, Edwards, Jacob ve efsane olacak bir çok sahne sizleri bekliyor!

Profilo Sinemaları'nda Twilight'ı Ücretsiz İzleyin

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Profilo Sinemaları'nda Twilight'ı Ücretsiz İzleyin - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yusuf Yazıcı, Sparta Prag karşısında Lille adına 2 gol attı Kütahya Valisi Çelik: Vaka sayısında önemli oranda artış var Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok