Son Dakika Haberleri: PSG'den Ayrılan Lassana Diarra, Futbol Hayatına Noktayı Koydu

PSG'den Ayrılan Lassana Diarra, Futbol Hayatına Noktayı Koydu

2 ay önce

Paris Saint-Germain'in Fransız orta sahası Lassana Diarra, kulübünün sözleşmesini feshetmesinin ardından futbolu bıraktı.

Bir dönem adı sık sık Galatasaray ile anılan Fransız orta saha oyuncusu Lassana Diarra PSG ile sözleşmesini feshetti. 33 yaşındaki futbolcu bu ayrılığın ardından futbol kariyerine nokta koyduğunu duyurdu.

Arsenal ve Real Madrid gibi takımlarda forma giyen ve büyük başarılar elde eden Diarra, son olarak PSG'ye transfer olmuştu. Tecrübeli oyuncu yaşadığı diz sakatlığı sonrasında kariyerine nokta koymaya karar verdi.

GALATASARAY İSTEDİĞİ ZAMAN MARSİLYA'DAN AYRILMAMIŞTI

2016-2017 sezonunda Galatasaray'ın orta sahaya almak istediği birinci oyuncu konumunda olan Lassana Diarra o dönem Marsilya'dan ayrılamamış ve transfer gerçekleşmemişti.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Altın Palmiye Ödül Törenine Katılan Dünyaca Ünlü Şarkıcı Alexandra Stan, Transparan Kıyafetiyle Geceye Damga Vurdu Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış