Psp'nin Pil Ömrü Vita ve 3ds'i Geçti - Son Dakika

Psp'nin Pil Ömrü Vita ve 3ds'i Geçti

09.01.2012 12:00
Psp'nin Pil Ömrü Vita ve 3ds'i Geçti, System.String[]

Bir cihazın yeni olması, onu her konuda eskisinden daha iyi yapamıyor. İşte kanıtı!

Sony PlayStation Vita daha ilk çıktığı günden itibaren teknik aksaklılar yaşasa da konsolun asıl sorunu pil ömründe gibi gözüküyor. "kurekureyon" adlı bir kullanıcı konsolun pil ömrünü ölçmek için bir gününü ayırmış ve Nintendo 3DS ve PSP-3000'i de bir araya getirerek test gerçekleştirmiş.

Testi video'ya çeken "kurekureyon", her bir konsolu sürekli oynatma moduna alıyor. Test bitiminde ise PSP, hem Vita'yı hem de 3DS'i pil ömrü konusunda hezimete uğratıyor.

Her üç konsol da en yüksek ekran parlaklığı ve en yüksek ses seviyesinde çalıştırılıyor.

Sonuç ise şu şekilde:

Nintendo 3DS = 2 saat, 35 dakika[1300mAh pil]

PlayStation Vita = 3 saat, 47 dakika[2210mAh pil]

PlayStation Portable = 9 saat [2200mAh pil]

Psp'nin Pil Ömrü Vita ve 3ds'i Geçti
Psp'nin Pil Ömrü Vita ve 3ds'i Geçti

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Psp'nin Pil Ömrü Vita ve 3ds'i Geçti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Bu görüntüler bugün çekildi! Alanya'da sahiller yaz aylarını aratmadı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu