Psv Eindhoven'ın 3. Lig Takımı Bodrum'da Kamp Yapıyor - Son Dakika

Psv Eindhoven'ın 3. Lig Takımı Bodrum'da Kamp Yapıyor

12.01.2012 15:21
Psv Eindhoven'ın 3. Lig Takımı Bodrum'da Kamp Yapıyor, System.String[]

Hollanda'nın ünlü kulüplerinden PSV Eindhoven'ın 3.Lig'de mücadele eden takımı, Bodrum'da kamp yapıyor.

Hollanda'nın ünlü kulüplerinden PSV Eindhoven'ın 3. Lig'de mücadele eden takımı, Bodrum'da kamp yapıyor.

Kulüp başkanı Tiny Schriks, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bodrum'u güzel iklimi için seçtiklerini söyledi. Geldikleri gün havanın bozuk olduğunu ancak şu anda çok güzel bir havada antrenman yaptıklarını belirten Schriks, "Buradaki sahalar da çok güzel. Takımımız istediği gibi antrenmanlarını yapıyor. Hiçbir sıkıntımız yok" dedi.

Takımın geçen yıl amatör kümede şampiyon olarak 3. Lig'e yükseldiğini anlatan Schriks, bu yıl 3. Lig'de kalma mücadelesi verdiklerini bildirdi. Schriks, zaman zaman PSV Eindhoven A Takımı'ndan futbolcuların kendileriyle antrenmanlara çıktığını da kaydetti.

Takım kaptanı Stephan Wijlaars ise Bodrum'da havanın kamp için çok müsait olduğunu, Hollanda ikliminin bu aylarda Bodrum'a göre çok bozuk olduğunu ifade etti.

Bodrum'a 15 futbolcu ve 5 yönetici ile gelen PSV Eindhoven, antrenmanlarını Bilal Şahin Stadı'nda sürdürüyor.

- MUĞLA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Psv Eindhoven'ın 3. Lig Takımı Bodrum'da Kamp Yapıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi