PTT Personeline Stres Konulu Seminer Verildi - Son Dakika

PTT Personeline Stres Konulu Seminer Verildi

07.09.2012 16:00
PTT Personeline Stres Konulu Seminer Verildi, System.String[]

Siirt PTT Başmüdürlüğü'nde çalışan personele iş yaşamında stres konulu seminer verildi.

Siirt PTT Başmüdürlüğü'nde çalışan personele iş yaşamında stres konulu seminer verildi.

Siirt'te "Psikolojik Destek ve Kurumsal Aidiyet Eğitim" semineri PTT Başmüdürlüğü salonunda yapıldı. PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun, seminerde, 5 merkez, 6 şube, 2 acente ve 112 personel ile hizmet verdiklerini belirtti.

Semineri personelin müşteri odaklı becerilerini geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla düzenlediklerini kaydeden Coşkun,

"Ayrıca, personelimize kendi psikolojisini yönetebilme becerisini kazandırarak verimliliği arttırmak ve kurumsal aidiyeti perçinleyip kuruluşumuzun hedeflerine en hızlı ve doğru şekilde ulaşabilmesi amacıyla düzenlenmiştir. Hizmet çeşitliliğimizden dolayı PTT günlük hayata bir çok insanın işlem yaptığı çok önemli bir kurum haline gelmiştir" dedi.

Eğitim uzmanı Gül Ayşe Yetmez tarafından verilen seminerde personele stres yönetimi ve müşteriye nasıl davranılacağı konularında bilgi verildi. Özellikle sigara konusuna değinen Yetmez, sigaranın bilinenin aksine stresi yok etmediğini, arttırdığını söyledi.

Yaklaşık 80 personelin katıldığı seminer 2 gün sürecek.

Muhabir: Ayhan Mergen-Zekeriya Güneş/İsmail Ersan

Yayıncı: İrfan Cemiloğlu - SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel PTT Personeline Stres Konulu Seminer Verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 10 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Seçimlere günler kala ABD, kıtalararası balistik füze testi yaptı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı