Pursaklar Belediyesi Kovid-19'a karşı temizlik çalışmalarını sürdürüyor - Son Dakika

Pursaklar Belediyesi Kovid-19'a karşı temizlik çalışmalarını sürdürüyor

11.08.2020 12:49
Pursaklar Belediyesi Kovid-19'a karşı temizlik çalışmalarını sürdürüyor, System.String[]

Pursaklar Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ilçe genelinde tüm cadde ve sokaklar ile vatandaşların sıklıkla kullandığı alanları dezenfekte ediyor.

Pursaklar Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ilçe genelinde tüm cadde ve sokaklar ile vatandaşların sıklıkla kullandığı alanları dezenfekte ediyor.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yaptığı yazılı açıklamada, hemşehrilerinin sağlığı, huzuru için cadde ve sokaklarda dezenfeksiyon çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirtti.

"Daha önce bir kez yapıyorsak pandemi süreciyle birlikte temizlik çalışmalarımızı üç kat artırmış durumdayız." ifadesini kullanan Çetin, şunları kaydetti:

"Bu bağlamda günlük olarak koronavirüs tehdidi ortadan kalkıncaya kadar işlemler devam edecektir. Vatandaşlarımızın da bireysel olarak bu konuda uygulayacağı pek çok tedbir var. Özellikle koronavirüsten korunmak için Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan korunma tedbirleri hiçbir şekilde ihmal edilmeden uygulanmalı. Devlet vatandaş işbirliği ile bu salgının üstesinden geleceğimize inanıyorum."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Pursaklar Belediyesi Kovid-19'a karşı temizlik çalışmalarını sürdürüyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Yunanistan'dan Ege Denizi'nde ağır tahrik: ABD'ye ait 30 Black Hawk helikopteri Dedeağaç'a konuşlandırılıyor 16 yaşındaki genç kız, TikTok videosu çektiği sırada silahlı bir saldırgan tarafından katledildi Göksel Gümüşdağ "İrfan Can'a teklif yaptılar" dedi, Marsilya yalanladı Öldürüp çuvalla ormana attığı sevgilisini Müge Anlı'nın programında böyle aramış: Hep el üzerinde tuttum TSK personeline ilişkin kanun teklifi TBMM Milli Savunma Komisyonu'nda kabul edildi KKTC'de yakalanan FETÖ'nün firari mahrem imamı Ahmet Yiğit, Türkiye'ye getirildi Bankamatik kuyruğunda fenalaşan adam hayatını kaybetti! Yere yığıldığı anlar kameraya yansıdı Türkiye'nin en büyük çetesi "Büyü Bozan" operasyonuyla çökertildi! Polis 6 ay boyunca balıkçı kılığında takip etti