Pursaklar'da belediye şefliği, iş arayanlarla işvereni buluşturuyor - Son Dakika

Pursaklar'da belediye şefliği, iş arayanlarla işvereni buluşturuyor

11.09.2020 15:37
Pursaklar'da belediye şefliği, iş arayanlarla işvereni buluşturuyor, System.String[]

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İstihdam Şefliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele döneminde de iş arayanlar ile işverene hizmete devam ediyor.

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren İstihdam Şefliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele döneminde de iş arayanlar ile işverene hizmete devam ediyor.

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yaptığı açıklamada, işsizlere iş imkanı sağlamaya gayret gösterdiklerini belirtti.

Çalışılacak tek yerin belediyeler veya kamu kurumları olmadığına dikkati çeken Çetin, şunları kaydetti:

"Son yıllarda özel sektörde de gayet güzel işlere imza atılıyor. Üniversiteyi bitiren veya bitirmeyen, mesleği olan veya olmayan hemşehrilerimize güzel iş imkanı sunuluyor. Pursaklar'da bulunan esnaflarımızla hep iletişim halinde olmayı sürdürüyoruz. Bizlerde belediye olarak vatandaşlarımızın bu süreci en az zararla atlatmaları ve onlara yeni iş imkanları sunmak için çaba sarf ediyoruz. İş arayanlar ile esnaflarımızı buluşturarak yeni istihdam alanları oluşturmaya çalışıyoruz. İstihdamın 2020 son çeyreğinde ve 2021 yılında yükselişe geçeceğine inanıyorum. Bu bağlamda vatandaşımızın yanında olan özel sektör temsilcilerimize teşekkür ediyorum."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Pursaklar'da belediye şefliği, iş arayanlarla işvereni buluşturuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Konuşmak için eve çağırdığı eski sevgilisine tuzak kurdu! Banyoda aç ve susuz bıraktığı kadını ilişkiye zorladı Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı Son Dakika: İkinci sevkiyatın ilk bölümü tamamlandı! 6.5 milyon doz Sinovac aşısı İstanbul'a indi Sevgilisinin ayrılmak istediği genç kız, kendisini camdan aşağı bıraktı Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu