Putin, Moskova yakınındaki koronavirüs hastanesini ziyaret etti - Son Dakika

Putin, Moskova yakınındaki koronavirüs hastanesini ziyaret etti

16 gün önce

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, koronavirüs hastalarının karantinada tutulduğu bir hastaneyi ziyaret etti. Putin, virüse karşı özel sarı tulum giyip maske takarak bazı hastaları ziyaret etti ve sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Moskova yakınlarında bulunan koronavirüs hastalarının karantinada tutulduğu Komunalka Hastanesi'ni ziyaret etti.

Hastanenin Başhekimi Denis Protsenko tarafından karşılanan Rus lidere çalışmalar hakkında bilgi verildi. Putin hastane kompleksinde inşaatı devam eden enfeksiyon hastalıkları bloku hakkında da bilgi aldı.

Putin virüse karşı özel sarı tulum giyip maske takarak bazı hastaları ziyaret etti ve sağlık durumları hakkında bilgi aldı.

KORONAVİRÜS NEDENİYLE BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Öte yandan, Rusya'da, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle bir kişi hayatını kaybetti. Ülkede 57 kişide daha virüsün tespit edilmesiyle vaka sayısı 495'e yükseldi.

Putin, Moskova yakınındaki koronavirüs hastanesini ziyaret etti
Hollanda'da koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 276'ya çıktı

ABD'de koronavirüs salgınında ölenlerin sayısı 593'e yükseldi

Abone Ol:Google'da Takip Et Paylaş: Facebook'ta Paylaş!Paylaş Twitter'da Paylaş!Tweetle Whatsapp'da Paylaş!GönderSon Dakika

Kaza yerine göreve giden kadın polis, yakınlarının ölüm haberini alınca yıkıldı
Mersin evde kalarak büyükşehirler içinde en az vakaya sahip il konumunda Elindeki sıvıyı asansör ve kapılara süren esrarengiz kadın yakalandı