Pyd'ye evanjelist ilk yardım desteği - Son Dakika

Pyd'ye evanjelist ilk yardım desteği

22.10.2019 11:32

PYD'ye Evanjelist ilk yardım desteğiSuriye, (DHA)- Eski ABD Özel Kuvvetler mensubu David Eubank'in başında olduğu Özgür Burma Muhafızları (Free Bruma Rangers) örgütü, Fırat'ın doğusunda PYD üyelerine ilk yardım eğitimi verdiler.

PYD'ye Evanjelist ilk yardım desteği

Suriye, (DHA)- Eski ABD Özel Kuvvetler mensubu David Eubank'in başında olduğu Özgür Burma Muhafızları (Free Bruma Rangers) örgütü, Fırat'ın doğusunda PYD üyelerine ilk yardım eğitimi verdiler. Barış Pınarı Harekatı başlayınca da yaralı teröristlere ilkyardımda bulundular.

Eski ABD Özel Kuvvetler mensubu David Eubank'in başını çektiği örgüt, misyonerlik çalışmalar kapsamıyla Özgür Burma Muhafızlar örgütü adı altında, Myanmar, Sudan ve Suriye'nin kuzeyinde faaliyetlerde bulunuyor.

David Eubank, Barış Pınarı Harekatı devam ederken yaptığı paylaşımda, Resulayn ile Tel Tamr arasında bir yerde kaldıklarını, dışarı çıkmak için bir koridora ihtiyaç olduğunu belirterek takipçilerinden dua istiyor.

Örgütün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda, terör örgütü PYD'nin yaralı üyelerine yönelik ilk yardımda bulunduklarıda görülüyor.

Pyd'ye evanjelist ilk yardım desteği
Pyd'ye evanjelist ilk yardım desteği
Pyd'ye evanjelist ilk yardım desteği
Pyd'ye evanjelist ilk yardım desteği

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Pyd'ye evanjelist ilk yardım desteği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hulk'un "Ben hazırım" paylaşımı gideceği kulübe karar verdiği şeklinde yorumlandı ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın kalemle imtihanı sosyal medyayı salladı Bill Gates koronavirüs salgını ve mikroçip iddialarıyla ilgili sessizliğini bozdu: Söylenenlere çok şaşırdım Genç çiftin öldürülerek toprağa gömüldüğü köyde jandarma nöbet tutuyor Üniversite öğrencisi pandemiyi fırsata çevirdi, kaz çiftliği kurdu Erdoğan'ın yeme-içme sektörüne verdiği destek ödemesi müjdesinin ayrıntıları ortaya çıktı! Peki kim ne kadar alacak? Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın Aralık 2020'de verdiği yatırım teşvik belgeleri ile 29 bin kişiye iş imkanı doğacak Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı