Quaresma'dan Büyük İncelik! - Son Dakika

Quaresma'dan Büyük İncelik!

9 yıl önce

Ligin 14.haftasındaki Manisaspor karşılaşmasında sakatlanana kadar sergilediği performans ve takımına kazandırdığı kritik puanlarla Beşiktaş'ta taraftarın sevgilisi haline gelen Ricardo Quaresma, yaptığı bir jestle yönetimin de kalbini kazandı.

Quaresma'dan Büyük İncelik!, System.String[]

Ligin 14. haftasındaki Manisaspor karşılaşmasında sakatlanana kadar sergilediği performans ve takımına kazandırdığı kritik puanlarla Beşiktaş'ta taraftarın sevgilisi haline gelen Ricardo Quaresma, yaptığı bir jestle yönetimin de kalbini kazandı. İçeride yaklaşık 4 aylık alacağı olmasına rağmen hiçbir talepte bulunmayan Portekizli futbolcunun, kendisinden bu konuda biraz daha süre isteyen siyah-beyazlı yöneticilere, "Şu an bütün Avrupa'da ciddi bir ekonomik kriz var. Bunun bizim kulübümüzü de etkilemesi çok normal. Benim için sorun değil. Bu kulüpte paramın kalmayacağını çok iyi biliyorum. Nasıl olsa ödersiniz" diyerek 1.5 milyon Euro'yu bulan alacağını sorun etmediği öğrenildi.


GEÇ DÖNDÜĞÜ İÇİN CEZA ALMAYACAK...

Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu söyleyerek 4 aylık gecikmeyi problem haline getirmeyen Quaresma, FIFA'ya başvuruda bulunma hakkına sahip. Parasının zamanında ödenmemesi halinde sözleşmesini feshetme hakkı bulunan Q7'nin bu ihtimali değerlendirmemesi ve yapıcı tavır sergilemesi teknik kadro ve yönetimde büyük takdir topladı. Ülkesinden zamanında dönmeyen Portekizli yıldıza bu yüzden ceza verilmeyecek.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 09:35 Kaynak: Sporx.com

YORUMLAR


Son Dakika

Cübbeli Ahmet Hoca 10 yıl sonra ilk defa bir kadın sunucunun programına katıldı
Ünlü isimler, ablasını kaybeden Fatih Ürek'i acılı gününde yalnız bıraktı Dan Bilzerian, Conor McGregor'ın maçında 900 bin dolar kaybetti

Son Dakika Haberleri