Quaresma'dan Büyük İncelik! - Son Dakika

Quaresma'dan Büyük İncelik!

01.01.2012 09:35
Quaresma'dan Büyük İncelik!, System.String[]

Ligin 14.haftasındaki Manisaspor karşılaşmasında sakatlanana kadar sergilediği performans ve takımına kazandırdığı kritik puanlarla Beşiktaş'ta taraftarın sevgilisi haline gelen Ricardo Quaresma, yaptığı bir jestle yönetimin de kalbini kazandı.

Ligin 14. haftasındaki Manisaspor karşılaşmasında sakatlanana kadar sergilediği performans ve takımına kazandırdığı kritik puanlarla Beşiktaş'ta taraftarın sevgilisi haline gelen Ricardo Quaresma, yaptığı bir jestle yönetimin de kalbini kazandı. İçeride yaklaşık 4 aylık alacağı olmasına rağmen hiçbir talepte bulunmayan Portekizli futbolcunun, kendisinden bu konuda biraz daha süre isteyen siyah-beyazlı yöneticilere, "Şu an bütün Avrupa'da ciddi bir ekonomik kriz var. Bunun bizim kulübümüzü de etkilemesi çok normal. Benim için sorun değil. Bu kulüpte paramın kalmayacağını çok iyi biliyorum. Nasıl olsa ödersiniz" diyerek 1.5 milyon Euro'yu bulan alacağını sorun etmediği öğrenildi.

GEÇ DÖNDÜĞÜ İÇİN CEZA ALMAYACAK...

Beşiktaş'ta çok mutlu olduğunu söyleyerek 4 aylık gecikmeyi problem haline getirmeyen Quaresma, FIFA'ya başvuruda bulunma hakkına sahip. Parasının zamanında ödenmemesi halinde sözleşmesini feshetme hakkı bulunan Q7'nin bu ihtimali değerlendirmemesi ve yapıcı tavır sergilemesi teknik kadro ve yönetimde büyük takdir topladı. Ülkesinden zamanında dönmeyen Portekizli yıldıza bu yüzden ceza verilmeyecek.

Quaresma'dan Büyük İncelik!
Quaresma'dan Büyük İncelik!
Quaresma'dan Büyük İncelik!

- Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor Quaresma'dan Büyük İncelik! - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Depremi mavi ay mı tetikledi? 16 Kasım'ı işaret eden ünlü astrolog Aysun Koç'tan ürküten sözler