Son Dakika Haberleri: Quentin Tarantino'nun Son Filmi 8 Ocak'ta Sinemalarda

Quentin Tarantino'nun Son Filmi 8 Ocak'ta Sinemalarda

4 yıl önce

Usta yönetmen Quentin Tarantino'nun son projesi olan 'The Hateful Eight' 8 Ocak’ta sinemalarda.

Quentin Tarantino'nun Son Filmi 8 Ocak'ta Sinemalarda, System.String[]

Usta yönetmen Quentin Tarantino'nun son projesi olan 'The Hateful Eight' 8 Ocak’ta sinemalarda. Kurt Russell, Samuel L. Jackson, Bruce Dern, Jennifer Jason Leigh, Tim Roth, Demian Bichir, Michael Madsen ve Walton Goggins gibi birçok ünlü ismin rol aldığı filmin müziklerini de Ennio Morricone yaptı.


Rezervuar Köpekleri, Ucuz Roman ve Soysuzlar Çetesi gibi filmleri sinema dünyasına kazandıran ve Hollywood'un en saygın yönetmenleri arasında yer alan Quentin Tarantino, yeni filmi ‘The Hateful Eight" ile bir kez daha sinemaseverlerin karşısında.


Film, bir kar fırtınası sırasında sığınak arayan 8 yolcunun kendilerini bir anda ihanet ve aldatmaca dolu bir durumun içerisinde bulmalarını anlatıyor. Sinemaseverler, iç savaş sonrası Amerika’nın batısında geçen film boyunca her biri farklı bir geçmişe ve hikayeye sahip olan bu 8 haydudun gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasını izleyecek.

Haber Yayın Tarihi: 07.01.2016 12:25 Kaynak: CİHANTalihsiz vatandaşın cansız bedeni "Ölüü" yazan duvarın önünde bulundu
Genç kızın denize atlayıp intihara kalkıştığı anlar kamerada Yaşar Büyükanıt, ölmeden önce verdiği son röportajda FETÖ'cü savcıyı affetmedi