Quick Sigorta'ya 2 ödül - Son Dakika

Quick Sigorta'ya 2 ödül

30.09.2020 15:43
Quick Sigorta'ya 2 ödül, System.String[]

Türkiye'de finans sektöründe inovasyon ve pazarlama başarılarını ölçümleyen "Sardis Awards" yarışmasında Quick Sigorta, 2 farklı kategoride dereceye girerek ödül almaya hak kazandı.

Türkiye'de finans sektöründe inovasyon ve pazarlama başarılarını ölçümleyen "Sardis Awards" yarışmasında Quick Sigorta, 2 farklı kategoride dereceye girerek ödül almaya hak kazandı.

Quick Sigorta'dan yapılan açıklamaya göre, Quick Sigorta, Türkiye'de finans sektöründe inovasyon ve pazarlama başarılarını ölçümleyen "Sardis Awards" yarışmasında, 2 farklı kategoride dereceye girerek ödüle layık görüldü.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Allianz Sigorta gibi finans sektörünün en iyilerinin 44 ayrı kategoride derece için yarıştığı "Sardis Awards" sonuçları açıklandı.

Quick Sigorta, Ürün ve Hizmet İnovasyonu dalında yüzde 100 Online Kefalet Sigortası" uygulaması ile ödül kazandı. Quick Sigorta'ya ikinci ödül ise İnovasyon/Ekosistem Stratejisi dalında "Agent değil Acente" isimli projesi ile geldi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Quick Sigorta Dijital Kanallardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Pınar Güzey, önemli bir yarışmadan 2 ödül almanın tüm ekibi son derece mutlu ettiğini belirterek, şunları kaydetti:

"Özellikle pandemi döneminde yoğun olarak çalıştığımız projelerimizin ödül alması bizim için çok anlamlı. '%100 Online Kefalet Sigortası' finansal sigortalar alanında devrim niteliğinde bir uygulama. Teminat mektubu yerine kullanılabilen Kefalet Sigortası için tüm başvuru ve onay sürecini yüzde 100 online bir uygulama haline getirdik. Bu anlamda iş dünyasına hız ve verimlilik katacak bir çalışma. 'Agent değil Acente' isimli projemizde ise sigortalıların online ortamda gerçek acenteler ile bir araya gelmesini sağlayacak bir sistem kurduk. 2 yıl önce başladığımız bu projeyi pandemi sebebiyle hızlandırıp devreye aldık. Böylece hem müşterilerin hem de acentelerin evlerinden birbirleri ile temas edebilecekleri bir sistem sağladık. Bu uygulamada sigortalılar çağrı merkezlerinde görevli, tanımadıkları herhangi bir "Agent" ile değil sigortacılıkta uzman ve bir nevi sigorta danışmanlığı veren gerçek sigorta acenteleri ile doğrudan iletişim kurabiliyor."

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar ise dijital uygulamaların ve yaklaşımların Quick Sigorta markasının temel değerleri arasında olduğunu belirterek, "Bu anlamda aldığımız ödüller bizim temel değerlerimiz ve bu değerler çerçevesinde ürettiğimiz projelerin değerini ve önemini ortaya koyuyor. Benzer projeler üzerinde ekibimiz çalışıyor ve gelecek yıllarda bu ve benzeri yarışmalarda çok sayıda derece alacağımıza eminim. Ödülleri aldığımız her iki proje için tüm ekip arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım." ifadelerini kullandı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Quick Sigorta'ya 2 ödül - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor Hayatını kaybeden Maradona'nın ölmeden önceki son sözleri ortaya çıktı