Rahatsızlanan Bülent Ersoy'un durumu hakkında açıklama - Son Dakika

Rahatsızlanan Bülent Ersoy'un durumu hakkında açıklama

Rahatsızlanan Bülent Ersoy'un durumu hakkında açıklama İzmir'de, mide kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un durumunun iyi olduğu ve birkaç gün içerisinde taburcu edileceği açıklandı.

Rahatsızlanan Bülent Ersoy'un durumu hakkında açıklama

İZMİR - İzmir'de, mide kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Bülent Ersoy'un durumunun iyi olduğu ve birkaç gün içerisinde taburcu edileceği açıklandı.

Türk sanat müziğinin Divası olarak bilinen ünlü sanatçı Bülent Ersoy, İzmir'de rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Mide kanaması geçirdiği belirlenen Bülent Ersoy, özel bir hastanede tedavi altına alınmıştı. Ünlü sanatçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ise durumunun iyi olduğunu ve birkaç gün içerisinde normal hayatına döneceğini yazmıştı.

"Bülent Ersoy'un durumu çok iyi"

Ünlü sanatçının sağlık durumu hakkında konuşan Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal da, "Bülent Ersoy Hanımefendi, dün sabah bir mide şikayetiyle hastanemize başvurdu. Kendisinde eski bir ülser rahatsızlığı da vardı. Bundan kaynaklı bir küçük kanaması vardı. Şuanda her şey kontrol altına alındı. İki ünite kan takviyesi yaptık. Durumu şu anda çok iyi. Dinleniyor ve destek tedavileri devam ediyor. Kendisini bir kaç gün misafir edeceğiz. Tedavisini bitirip taburcu edeceğiz. Kendisinin durumu gayet iyi" dedi.

Rahatsızlanan Bülent Ersoy'un durumu hakkında açıklama

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:01 - Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Rahatsızlanan Bülent Ersoy'un durumu hakkında açıklama - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates, koronavirüs salgınının 2022'de sona erebileceğini söyledi Almanya'nın eski Ankara Büyükelçisi'nden skandal sözler: Erdoğan'ın nefesi kesildiğinde Türkiye ile yeniden dost olacağız Modifiye tutkunu genç, 60 bin TL'ye mal ettiği Doğan SLX'i 120 bin TL'ye sattı Ailesinin tezkeresini beklediği askerin ölüm haberi geldi Atletico Madrid'e transfer olan Luis Suarez, Barcelona tesislerinden ayrılırken gözyaşlarını tutamadı Oto galeride silahlı saldırıya uğrayan baba çocuklarını ölmekten kurtardı Kardeşinden mesaj gelince harekete geçen abi gittiği yerde kardeşinin son anlarına tanık oldu Mansur Yavaş, yaptığı köprü ve alt geçidin maliyetini astığı pankartlarla Başkentlilere duyurdu