Rahibe, kilisede eğitim alan erkek öğrenci ile 10 kez cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika

Rahibe, kilisede eğitim alan erkek öğrenci ile 10 kez cinsel ilişkiye girdi

ABD'nin Loudon kentinde 36 yaşındaki rahibe Courtney Bingham, kilisede eğitim alan 16 yaşındaki erkek öğrenci ile 10 kez cinsel ilişkiye girdi. Mahkemede birkaç kez ilişkiye girdiğini söyleyen Courtney, 12 yıl hapis cezası aldı.

Amerika'nın Loudon kentinde yaşayan 36 yaşındaki rahibe Courtney Bingham, kilisede eğitim alan 16 yaşındaki erkek öğrenci ile 10 defa evinde ve arabasında ilişkiye girdi.

VİDEOYU GÖREN BABA OLAYI POLİSE BİLDİRDİ

Courtney, ilişkiye girerken çektiği videoyu çocuğun telefonuna gönderdi. Videoyu gören baba olayı polise bildirdi. Çocuk polise verdiği ifadede, Courtney ile evinde ve yol kenarında arabasında en az 10 kez ilişkiye girdiklerini söyledi. Dedektif Sgt. Jason Smith, Courtney'in kilisede ilişkiye girdiği çocuğun da bulunduğu gruba eğitim verdiğini söyledi.

12 YIL HAPİS CEZASI ALDI

Mahkemede çocuk ile 10 kez değil, bir kaç kez ilişkiye girdiğini söyleyen Courtney, 12 yıl hapis cezası aldı. Courtney, 12 yıllık hapis cezasını çekmek üzere 11 Ekim tarihinde teslim olacak.

Rahibe, kilisede eğitim alan erkek öğrenci ile 10 kez cinsel ilişkiye girdi
Rahibe, kilisede eğitim alan erkek öğrenci ile 10 kez cinsel ilişkiye girdi

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 17:36

Son Dakika Dünya Rahibe, kilisede eğitim alan erkek öğrenci ile 10 kez cinsel ilişkiye girdi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Polisi "kraliçe arı var, aramayın" diyerek engellemeye çalıştı! Kovandan uyuşturucu çıktı Acun Ilıcalı, Exxen adında yeni bir dijital platform kurdu Ruhsatsız merkezde botoks yaptıran kadın, fenalaşarak hayatını kaybetti Türkiye'de bir ilk! Ankara'nın çevresindeki bir ilin ilçesi kitle bağışıklığına ulaşıldı Tunceli'de bilet sisteminin olmadığı toplu taşıma araçlarında eldiven kullanma zorunluluğu getirildi Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu adasını 15 milyon dolara satışa çıkardı Yağmur Aşık'ın Emre Aşık'ı öldürtmek için cinayet planı yaptığı ortaya çıktı Suyun çekilmesiyle ortaya çıkan kafatası ve kemikler, bölge halkını tedirgin etti