Ramazan Bayramı kutlanıyor - Son Dakika

Ramazan Bayramı kutlanıyor

13.05.2021 10:23
Ramazan Bayramı kutlanıyor, System.String[]

Tatvan Kaymakamı Tekin Erdemir ile Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani "Ramazan Bayramı" dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

Tatvan Kaymakamı Tekin Erdemir ile Tatvan Belediye Başkanı Mehmet Emin Geylani "Ramazan Bayramı" dolayısıyla birer mesaj yayımladı.

Erdemir, mesajında, toplumsal dayanışmanın ön plana çıktığı Ramazan ayını geride bırakırken, sevginin ve hoşgörünün ifadesi olan Ramazan Bayramı'nı karşılamanın mutluluğunu hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

Bayramların, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların kaynaşmasına ve huzurun tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günler olduğunu kaydeden Erdemir, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bu yıl, koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında bayramı evlerimizde geçireceğiz. Akrabalarımızla, arkadaşlarımızla ve tüm sevdiklerimizle teknolojinin imkanlarını kullanarak bayramlaşacağız. Bugünleri, önlemleri alarak ve tedbirlere uyarak inşallah hep birlikte aşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz başta olmak üzere çok değerli Tatvanlı hemşerilerimin ve tüm milletimizin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyorum. Bu mübarek günlerin ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum."

Başkan Geylani de mesajında şunları belirtti:

"Bayramlar, böyle günlerde birleşmenin bütünleşmenin, kaynaşmanın ortak duyguları yaşamanın vesile olduğu günlerdir. Dayanışma dostluğun direği, insanlığın gereğidir. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, inanıyorum ki daha güzel günlere ulaşacağız. Bu duygu ve düşüncelerle başta ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa'da devleti için direnen Filistinli kardeşlerimiz, tüm İslam Alemi ve Tatvanlı hemşerilerimin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum."

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ramazan Bayramı kutlanıyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

200 TL tuzak parasını çalıp, kayıplara karıştı! Bursa'da şaka gibi soygun 09:15 200 TL tuzak parasını çalıp, kayıplara karıştı! Bursa'da şaka gibi soygun Haiti Milli Takım kalecisinin kendi kalesine attığı garip gol sosyal medyada gündem oldu 09:10 Haiti Milli Takım kalecisinin kendi kalesine attığı garip gol sosyal medyada gündem oldu 5 aylık hamile Bengü koronavirüs aşısı yaptırdı! Bebeği antikorlu doğacak 07:52 5 aylık hamile Bengü koronavirüs aşısı yaptırdı! Bebeği antikorlu doğacak
Saadet Partisi, Oğuzhan Asiltürk'ün kongre hamlesine itiraz etti: Karamollaoğlu öncülüğünde çalışmaya devam edeceğiz 07:18 Saadet Partisi, Oğuzhan Asiltürk'ün kongre hamlesine itiraz etti: Karamollaoğlu öncülüğünde çalışmaya devam edeceğiz Pakistan Meclisi'nde gerginlik! Taraflar birbirine girdi, bütçe defterleri havada uçuştu 00:35 Pakistan Meclisi'nde gerginlik! Taraflar birbirine girdi, bütçe defterleri havada uçuştu Cüneyt Çakır'ın verdiği karar sonrası Cristiano Ronaldo çılgına döndü 23:04 Cüneyt Çakır'ın verdiği karar sonrası Cristiano Ronaldo çılgına döndü
Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi 22:05 Ünlü oyuncu Merve Dizdar, eşinin rol arkadaşlarını Instagram'dan tek tek sildi Eski Beşiktaşlı Ferrari'nin boşandığı eşi ayna karşısından üstsüz video paylaştı 21:41 Eski Beşiktaşlı Ferrari'nin boşandığı eşi ayna karşısından üstsüz video paylaştı
Advertisement