Ramazan Bayramına doğru - Son Dakika

Ramazan Bayramına doğru

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ramazan Bayramına doğru, System.String[]

AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Yıldız, mesajında, insanlığın yeni tip koronavirüsten dolayı büyük bir sınav verdiğini ve en kısa sürede bu sürecin geride kalmasını ümit ettiğini ifade etti.

Şu an dünyayı kasıp kavuran ve dünyaya yayılan bu salgının en kısa sürede geçmesini temenni eden Yıldız, rehavete kapılmadan bayram sonrasında yeniden normalleşme ile alakalı gelişmelerin yaşanacağını hep beraber ümit ettiklerini kaydetti.

Ersoy ise Ramazan Bayramı'nın öncelikle sağlık, toplumsal huzur ve mutluluğa vesile olmasını; kardeşlik bağlarını güçlendirip, dayanışma duygusunu sağlamlaştırmasını diledi.

Bayramların milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp kökleşmesine vesile olan ayrıcalıklı günler olduğunu vurgulayan Ersoy, "Bayramlar vesilesiyle birbirimizle kaynaşıp kucaklaşmamızın bu açıdan önemi büyüktür.

Dünya genelinde etkisini gösteren koronavirüs salgını sebebiyle sevdiklerimizden fiziksel de olsa ayrı kalacağımız bir bayram geçireceğiz. Ancak sosyal mesafe gönül birlikteliğimize asla mani olamayacaktır." ifadelerini kullandı.

KAYSO Başkanı Büyüksimitci ise bu sene her ne kadar buruk bir bayram yaşayacak olsalar da gönüllerinin bir olacağını, gelecek bayramları eskiden olduğu gibi geleneklerine uygun şekilde kutlamaya devam edeceklerini ve bu zor günleri hep birlikte dayanışma içerisinde atlatacaklarını kaydetti.

Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu ve Hacılar Belediye Başkanı Özdoğan da İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.


Son Dakika

Esat Yontunç, 33 yıllık dostu Acun Ilıcalı'ya doğum günü sürprizi yaptı Dünyanın en güzel kızı seçilmişti! Çocuk modele bir de şimdi bakın "Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" diyen Yeliz Yeşilmen, şiddet sorularına cevap veremedi Şeyma Subaşı koronavirüs nedeniyle aylardır ayrı kaldığı kızı Melisa'ya kavuştu Dünyanın en genç milyarderinin serveti kurmaca çıktı Sevgilisini bıçaklama suçundan gözaltına alınan Hazal Mesudiyeli: Tarikata üye olmamı istedi, sonra da kendisini bıçakladı Oyuncu Fikret Kuşkan, sağlık sorunları nedeniyle Zalim İstanbul dizisinden ayrıldı Sokağa çıkması yasak olan 67 yaşındaki Sinan Çetin, hafta içi sahilde yürüyüş yaptı Komedyen Cem Yılmaz, villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, yeni aşka yelken açtı Hande Erçel'le oynayacağı dizinin konusuyla alay edilen Kerem Bürsin'den eleştirilere cevap Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutladı Saba Tümer'in Marcus Schenkenberg pişmanlığı: Elimden kaçırmasaydım ondan çocuk yapardım Sembol oyununu kazanan Nisa, kadınların aç kalmasını istemediği için yemek ödülünü Evrim'le paylaştı Kreşlerin açılmasıyla ilgili eleştiride bulunan Berna Laçin'e Zehra Zümrüt Selçuk'tan cevap