Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor - Son Dakika

Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor

30.05.2018 08:59
Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor, System.String[]

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı'nın başlatmış olduğu Ramazan Sokağına büyük ilgi ile devam ediyor.

Ramazan etkinlikleri kapsamında devam eden Ramazan Sokağına yüzlerce vatandaşlarımız katıldı. Ramazan Sokağında Bu akşamKırıkkale Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri ve İmamhatip Okulu öğrenci korosuKırıkkaleli hemşehrilerimize ayrı bir Ramazan ayı yaşattı. Yüzlerce vatandaşımızın katıldığı Ramazan Sokağına konuk olan sanatçılar böyle bir organizasyon da kendilerine yer vermesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı'ya teşekkür etti.

Vatandaşlarımız Ramazan Sokağının Kırıkkalemize yakışır bir etkinlik olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.Ramazan Sokağında yarın İlahi Sanatcısı Sedat Uçan Kırıkkaleli hemşehrilerimize birlikte olacak.

Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali! Kızı, "Çok yakında büyük sürpriz var" notuyla paylaştı Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti