Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor - Son Dakika

Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor

30.05.2018 08:59
Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor, System.String[]

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı'nın başlatmış olduğu Ramazan Sokağına büyük ilgi ile devam ediyor.

Ramazan etkinlikleri kapsamında devam eden Ramazan Sokağına yüzlerce vatandaşlarımız katıldı. Ramazan Sokağında Bu akşamKırıkkale Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğrencileri ve İmamhatip Okulu öğrenci korosuKırıkkaleli hemşehrilerimize ayrı bir Ramazan ayı yaşattı. Yüzlerce vatandaşımızın katıldığı Ramazan Sokağına konuk olan sanatçılar böyle bir organizasyon da kendilerine yer vermesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı'ya teşekkür etti.

Vatandaşlarımız Ramazan Sokağının Kırıkkalemize yakışır bir etkinlik olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.Ramazan Sokağında yarın İlahi Sanatcısı Sedat Uçan Kırıkkaleli hemşehrilerimize birlikte olacak.

Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ramazan Sokağı Dolup Taşıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Arsenal'de zor günler geçiren Mesut'a takım arkadaşı Mustafi, destek verdi: Her zaman yanındayım Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Fenerbahçeli Emre Belözoğlu: En zorlandığımız tranfer, Mert Hakan oldu Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var