Ramo'nun 3. bölüm fragmanına damga vuran sahne: Katilsin sen - Son Dakika

Ramo'nun 3. bölüm fragmanına damga vuran sahne: Katilsin sen

22.01.2020 00:28

Show TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Ramo'nun 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Ramo'yu bulmak için harekete geçen halası Fidan, Yavuz'la buluşur ve masanın altından silahı doğrultarak "Ramo nerede?" diye sorar. Sibel'in Ramo'ya yönelik "Katilsin sen katil" sözleri ise yeni bölüme damga vuracak.

Show TV'de yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen Ramo dizisinin merakla beklenen 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Ramo'yu bulmak için harekete geçen halası Fidan, Menderes'in adamı Yavuz'la buluşur. Yavuz'a masanın altından silah doğrultan Fidan, "Ramo nerede? Ona ne yaptınız" diye sorar.

"KATİLSİN SEN KATİL"

Fragmanın sonunda Ramo ile Sibel arasındaki sahne dikkat çekiyor. Sibel'in, "Katilsin sen katil" sözleri ise yeni bölüme damga vuracak.

RAMO 2. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ramo, can dostu Boz'u kurtarmış, Cengiz'i vurmuştur. Gözünü karartıp her şeyi riske atan Ramo, Boz'la beraber eve döner.

Haberi çoktan almış olan aile üyeleri öfkelidir. Ramo'nun meclisin kararını hiçe sayıp, başına buyruk davranması, bütün ailenin yok edilme fermanının da imzalanmasıdır. Her ne kadar aile üyeleri ona sırt çevirmiş görünse de, Fidan ve Fatoş Ramo'nun yanında durur. Öte yandan Cengiz'in ölümü öğrenen Yıldırım ailesinin evine ateş düşer. Neslihan ve Halef karşılık verme planları yaparken duygularına yenilen Sibel, Ramo'dan hesap sormaya gider. Sibel, elindeki silahı Ramo'ya doğrultur ve babasının intikamını alacağını söyler. İkili hesaplaşır. Ramo'nun Cengiz'i öldürmesiyle beraber Adana'da işler karışacak, Ramo bu hamlesinin bedelini hiç ummadığı bir şekilde ödeyecektir.

Ramo'nun 3. bölüm fragmanına damga vuran sahne: Katilsin sen

Son Dakika Magazin Ramo'nun 3. bölüm fragmanına damga vuran sahne: Katilsin sen - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Trabzonspor, Abdullah Avcı ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı ABD'den 3 kulüp, Mesut Özil'i kadrosuna katmak için girişimlere başladı Muhabirin zor anları! NTV'nin 10 Kasım yayınını zorla kestirdiler Atatürk için omzundaki 35 kiloluk biber çuvalıyla saygı duruşunda bulundu Canlı yayında intihar teşebbüsünü takipçileri beğeni yaparak destekledi Tepkilerin ardı arkası kesilmeyince Bakan Koca'dan yeni bir 10 Kasım paylaşımı geldi Sihirli Annem dizisi, değişen oyuncu kadrosuyla yeniden çekilmeye başlanacak Son Dakika! Rusya Dışişleri Bakanlığı: Karabağ'da barış gücü sadece Rus askerlerden oluşacak (Türk askeri olmayacak)