Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti - Son Dakika

Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti

26.01.2021 22:02

Cuma akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Ramo'ya ünlü oyuncu Selim Erdoğan dahil oldu. Uzun aranın ardından izleyiciye merhaba diyecek olan Erdoğan, dizide Korkut karakterine hayat verecek.

Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Ramo, bomba ismi daha kadrosuna dahil etti. Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç'in başrolünü paylaştığı diziye katılan Selim Erdoğan, dizide Korkut karakterine hayat verecek. Uzun aradan sonra Korkut karakteriyle izleyici ile buluşacak olan Erdoğan'ı dizideki rolünde ne gibi tehlikelerin beklediği henüz netleşmiş değilken, hayranları büyük merak içinde.

Daha önce Cihangir Han karakterine hayat veren Olgun Şimşek ile Yavuz karakterine hayat veren Yiğit Özşener'in diziden ayrılmaları bomba etkisi yaratmış, diziyle ilgili pek çok senaryo ortaya çıkarmıştı.

Ramo kadrosuna bomba bir ismi daha dahil etti

SELİM ERDOĞAN KİMDİR?

1 Nisan 1972 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Selim Erdoğan, ilk kez 1996-2003 yılları arasında yayınlanan Çiçek Taksi adlı dizi ile ekrana geldi. Ardından 1996'da zengin kadrosu ve senaryosuyla hafızalara kazınan Eşkıya adlı sinema filminde rol aldı.

Sonrasında 2001'de Tatlı Hayat, 2002'de Azad ve Yarım Elma, 2003'te Alacakaranlık dizilerinde yer alan Selim Erdoğan, Duvara Karşı ve Vizontele Tuuba'da da bulundu.

Ramo kadrosuna bomba bir ismi daha dahil etti
Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti

Son Dakika Magazin Ramo kadrosuna Selim Erdoğan'ı dahil etti - Son Dakika Magazin


Son Dakika

Son Dakika! Ermenistan'daki darbe girişimine ilişkin Türkiye'den ilk açıklama: Nerede olursa olsun darbeye karşıyız İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "İnadına Kanal İstanbul'u yapacağız" sözlerine yanıt Ermenistan'daki olaylar sonrası Aliyev'in "Ne oldu Paşinyan?" videosu paylaşım rekoru kırıyor Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu, 5 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edildi Uzun süre ötmek için bayılmayı göze alan Denizli horozu dünya basınında Ağaca tırmanıp tabur komutanlığını gözetleyen terörist kendini böyle savundu: Köpekten kaçıyordum Şifre: Makyaj yap! Kadınları fuhşa teşvik eden taksici tutuklandı Tesadüfün bu kadarı! Hülya Avşar, kayıp kızı Helen'i bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu