Rapor: Avrupa 2030 iklim ve yenilenebilir enerji hedeflerine ulaşamayabilir - Son Dakika

Rapor: Avrupa 2030 iklim ve yenilenebilir enerji hedeflerine ulaşamayabilir

04.12.2019 15:43
Rapor: Avrupa 2030 iklim ve yenilenebilir enerji hedeflerine ulaşamayabilir, System.String[]

Avrupa Çevre Ajansı (AÇA) tarafından yayınlanan çevre raporunda, Avrupa'nın benzersiz bir ölçek ve aciliyette çevresel zorluklarla karşı karşıya olduğu belirtildi. Rapora göre Avrupa 2030 iklim ve enerji hedeflerini tutturamayabilir.

Avrupa Çevre Ajansı (AÇA) tarafından yayınlanan çevre raporunda, Avrupa'nın benzersiz bir ölçek ve aciliyette çevresel zorluklarla karşı karşıya olduğu belirtildi.

Rapora göre Avrupa 2030 iklim ve enerji hedeflerini tutturamayabilir.

Rapor: Avrupa 2030 iklim ve yenilenebilir enerji hedeflerine ulaşamayabilir

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Rapor: Avrupa 2030 iklim ve yenilenebilir enerji hedeflerine ulaşamayabilir - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Lüks cipteki infazın detayları kan dondurdu: Önce iki arkadaşını öldürdü, sonra intihar etti