Son Dakika Haberleri: Real Madrid'in Hırvat Oyuncusu Luka Modric: Asla Messi ile Birlikte Oynamam

Real Madrid'in Hırvat Oyuncusu Luka Modric: Asla Messi ile Birlikte Oynamam

30 gün önce

Real Madrid'in Hırvat yıldızı Luka Modric, France Football dergisine verdiği röportajda ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Modric, "Asla Messi ile birlikte oynamam." dedi.

FIFA The Best ödülünü kazanan ve Ballon d'Or ödülüne aday gösterilen Modric, ''Messi ile rakibiz. Ona karşı çok oynadım ama onunla birlikte oynamadım. Tabii ki Messi, tarihin en iyi futbolcularından birisi ama asla onunla birlikte oynamam.'' diye konuştu.

''RONALDO İLE İLİŞKİM ÇOK İYİ''

Cristiano Ronaldo hakkında da konuşan Hırvat orta saha, ' 'Madrid'de Ronaldo ile birlikte harika 6 yıl geçirdik. Çok iyi arkadaştık ve birbirimize çok saygı duyuyorduk. Artık Madrid'de yok ama mesajlaşmaya devam ediyoruz. Aramızdaki ilişki çok iyi.'' dedi.

''SAVAŞTAN KAÇMANIN EN İYİ YOLU FUTBOL"

Luka Modric, dergiye verdiği açıklamalarda ''Balkan Savaşı'ndan kaçmanın en iyi yolu futboldu. Arkadaşlarımla oynayacak bir top buluyorduk ve saatlerce oynuyorduk. Sanırım doğduğumdan beri profesyonel bir futbolcu olmak istiyordum. Futbol benim ilk aşkım.'' sözlerini kullandı.

(Sporx)


YORUMLAR


8 Silah Arkadaşı Şehit Olan Uzman Çavuş ile İlgili Yürek Yakan Detay: İlk Kez O Gün Yüzüğünü Yanına Almadı Kış Bakımı Yaptırmaya Hazırlanan Araç Sahiplerine Kötü Haber! Fiyatlar Yüzde 42 Zamlandı

'Güzin Abla'nın "Tecavüze Uğradım" Diyen Genç Kıza Verdiği Yanıt Tepki Çekti