Rebekka'yı Nıcole'e Tercih Ederim! - Son Dakika

Rebekka'yı Nıcole'e Tercih Ederim!

07.09.2012 06:03
Rebekka'yı Nıcole'e Tercih Ederim!, System.String[]

Son filmi 'Çanakkale Çocukları'nda başrolü eşi Rebekka Haas'a veren Sinan Çetin, "Rebekka, muhteşem bir oyun çıkardı.

Sinan Çetin, 28 Eylül'de vizyona girecek yeni filmi 'Çanakkale Çocukları'nda başrolü eşi Rebekka Haas Çetin'e vermişti. 20 yıldır kamera arkasında birlikte çalışan ikili, hayatlarının en zor çekimini bu filmle gerçekleştirdiklerini söylediler. Eşini bu filmde rol alması için uzun süre ikna etmeye uğraştığını söyleyen yönetmen Sinan Çetin, şöyle konuştu:

EŞİMLE BİRLİKTE AĞLADIK

"Bir filmde en mükemmel oyuncuyla çalışabilirsiniz ancak gerçek bir annenin duygusunu hiçbir anneden almak mümkün değildir. Rebekka duygularıyla muhteşem bir oyun çıkardı. Rebekka'yı Nicole Kidman'a tercih ederim! Ama çok acı sahneler de çektik; Rebekka yerine Kidman'ı ağlatmayı isterdim doğrusu. Rebekka ile bazı sahnelerde çok ağladık." Filmde, farklı cephelerde savaşan iki kardeşi Çetin'in oğulları Orfeo ve Cemo Çetin, annelerini de Rebekka Çetin canlandırıyor.

BAKAN'A ÖZEL GÖSTERİM

'Çanakkale Çocukları' için, filmin vizyona girmesinden önce, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in katıldığı özel bir gösterim düzenlendi. Şahin, gösterim sonrası tüm oyuncuları tebrik etti.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Rebekka'yı Nıcole'e Tercih Ederim!

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Rebekka'yı Nıcole'e Tercih Ederim! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor