Recep Tayyip Erdoğan Koşusu - Son Dakika

Recep Tayyip Erdoğan Koşusu

21.04.2018 15:26
Recep Tayyip Erdoğan Koşusu, System.String[]

Bafra'da "Recep Tayyip Erdoğan Yol Koşusu" düzenlendi.

Bafra'da "Recep Tayyip Erdoğan Yol Koşusu" düzenlendi.

Bafra Belediyesi ile Fatih Ortaokulu tarafından ortaklaşa düzenlenen koşu, bin 500 metrede küçük erkekler, küçük kızlar, yıldız erkek ve yıldız kızlar arasında, 3 bin metrede ise büyük kızlar ve erkekler arasında yapıldı.

Sporcuların yanı sıra isteyen tüm vatandaşların katılabildiği koşulara 500 kadar kişi katıldı.

Yarışmada büyük erkeklerde Atakan Bayrı, büyük kızlarda Gülşen Kılınç birinci oldu.

Yıldız erkeklerde Şahin Çakır, yıldız kızlarda Zeynep Durur'un birinci olduğu yarışta, küçük erkeklerde Halis Gümüş, küçük kızlarda ise Surenur Arslan birinciliği elde etti.

Yarışların ardından 15 Temmuz Şehitler Meydanı'nda düzenlenen törenle dereceye girenlere ödülleri verildi.

Belediye Başkanı Zihni Şahin, projenin Fatih Ortaokuluna ait olduğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımızın danışmanları ile konuşarak yola çıktılar. Daha sonra bize geldiler, bir etkinliği yapabilir miyiz diye. Biz de spor adına yapılacak etkinliğe seve seve sahip çıkacağımızı belirttik." dedi.

Yarışları AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ile Kaymakam Ali Fuat Türkel de izledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Recep Tayyip Erdoğan Koşusu - Son Dakika


Son Dakika

Çatıda ayağı kayan bina görevlisi, yağmur suyu oluğu sayesinde hayatta kaldı Genç kadın, Müge Anlı'nın canlı yayınında eşini öldürdüğünü itiraf etti AK Partili Miroğlu'nun iddiası sosyal medyada gündem oldu: Biden Kürtmüş, gerçek adı da Cımoyê Bahattîn Ağa imiş 26 Ocak'tan itibaren metrobüslerdeki kodlar yerine son istasyonun ismi yazacak Bu kare "Her şeyin fazlası zarar" sözünün hayattaki karşılığı! Alkolü fazla kaçıranların düştüğü haller güldürdü Uydudan çekilen fotoğraflardan Afrika fillerini saydılar Cani adam, 17 yaşındaki sevgilisini öldürüp başını annesinin bahçesine attı Denize atlayan vatandaşın geride bıraktığı mektup yürek dağladı: Çocuklara sahip çıkın