Red Bull X-Fighters Dünya Turu 16 Haziran'da Swatch İşbirliği İle Türkiye'de! - Son Dakika

Red Bull X-Fighters Dünya Turu 16 Haziran'da Swatch İşbirliği İle Türkiye'de!

15.05.2012 01:29
Red Bull X-Fighters Dünya Turu 16 Haziran'da Swatch İşbirliği İle Türkiye'de!

Tüm dünyanın ilgiyle izlediği Red Bull X-Fighters bu yıl Red Bull ve Swatch işbirliğinde Türkiye'de gerçekleşiyor.

Tüm dünyada, yalnızca motosiklet tutkunlarının değil; sporu, eğlenceyi ve mücadeleyi seven herkesin ilgisini çeken Red Bull X-Fighters macerası 2012 sezonu Dubai'de başladı ve 6 durakta tamamlanacak. Bu muhteşem organizasyon, 16 Haziran'da, 2012 Spor Başkenti İstanbul'da Yedikule Zindanları'nda düzenlenecek. Dünyanın en iyi serbest stil motokros sürücüleri bir kere daha efsanevi mekânlarda devasa seyirci kitlelerinin önünde havalanacaklar.

Takipçilerinin her sene merakla beklediği Red Bull X-Fighters daha önce Mısır Piramitleri; Moskova'daki ünlü Kızıl Meydan ve Madrid'deki Plaza de les Toros arenası gibi ikonik yerlerde düzenlenmişti. Türkiye'de ilk kez düzenlenecek olan uluslar arası organizasyonla 12 seçkin sürücü İstanbul'un güzelliklerini yüz milyonlarca insana ulaştıracak.

Swatch'un bireysel olarak sponsor olduğu dünyaca ünlü sporcular Mat Rebaud ve Levi Sherwood da nefes kesen gösterileri ile organizasyondaki yerlerini alacaklar.

Red Bull X Fighters takipçileri sezonun en etkileyici durağı olarak ön plana çıkan İstanbul Yedikule Zindanları'nda 12 cesur sürücünün birbirine meydan okuduğu heyecan ve adrenalini İstanbul'un tarihi havasında yaşama şansını yakalayacak, organizasyon sonrası gerçekleşecek after-party ile coşacaklar.

YORUMLAR
500
'İstanbul'da ekmek 5 lira oldu' konusuna değinen Türkiye Fırıncılar Federasyonu: Uygulama pazartesi günü son bulacak 'İstanbul'da ekmek 5 lira oldu' konusuna değinen Türkiye Fırıncılar Federasyonu: Uygulama pazartesi günü son bulacak İstanbul'da gasp yapan Gürcü şahıs Trabzon polisinden kaçamadı İstanbul'da gasp yapan Gürcü şahıs Trabzon polisinden kaçamadı TİM Başkan Vekilliğine Çetin Tecdelioğlu seçildi Açıklaması TİM Başkan Vekilliğine Çetin Tecdelioğlu seçildi Açıklaması
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Red Bull X-Fighters Dünya Turu 16 Haziran'da Swatch İşbirliği İle Türkiye'de! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement