Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Refika ile Öze Dönüş'ün Konuğu Kadir Doğulu - Son Dakika

Refika ile Öze Dönüş'ün Konuğu Kadir Doğulu

Refika Birgül'ün yepyeni programı "Refika ile Öze Dönüş" bu hafta Kadir Doğulu'yu misafir ediyor. "Refika ile Öze Dönüş" 16 Aralık Pazar günü saat 12.00'de 24Kitchen ekranlarına geliyor.

Refika ile Öze Dönüş\'ün Konuğu Kadir Doğulu
15.12.2018 - 10:14,

Ekranların sevilen ismi Refika Birgül, ezberleri bozan yeni programı "Refika ile Öze Dönüş" ile her hafta mahallesi Kuzguncuk'taki kendi mutfağında birbirinden ünlü konukları ağırlıyor. Her programında yemek tariflerinden komşuluğa, mahalle kültüründen dostluklara, doğadan hayvanlarla ilişkilerimize kadar her konuda özümüze dönmemiz gerektiğini vurgulayan Refika, bize has Türk mutfağı tekniklerini anlatıyor; Türk mutfağının dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaşması için çalışıyor.

Refika bu hafta Kuzguncuk Bostanı'nı geziyor, seradan alışveriş yapıyor ve ardından Türk mutfağının en sevilen lezzetlerinden dönerin farklı çeşitlerini hazırlıyor. Devamında ünlü oyuncu Kadir Doğulu'yla mutfağında bir araya geliyor; ikili farklı malzemelerle yeni tarifler denerken bir yandan da keyifli bir sohbet gerçekleştiriyor.

Eğlenceli ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla mutfakta olduğu kadar sokakta da geçen "Refika ile Öze Dönüş", 16 Aralık Pazar günü saat 12.00'da 24Kitchen ekranlarında.

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Refika ile Öze Dönüş'ün Konuğu Kadir Doğulu - Son Dakika


Advertisement