"Reis" Filminin Galası, Erdoğan'ın Doğum Gününde Yapıldı - Son Dakika

"Reis" Filminin Galası, Erdoğan'ın Doğum Gününde Yapıldı

27.02.2017 09:27

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı anlatan "Reis" filminin galası yapıldı. Erdoğan'ın doğum gününde yapılan gala büyük bir sürpriz oldu. Film 3 Mart'ta izleyici ile buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatını anlatan ve 3 Mart'ta vizyona girecek olan 'Reis' filminin galası, dün akşam 2 bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

FİLM CUMHURBAŞKANI'NIN HAYATINI KONU ALDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını konu alan ve 3 Mart'ta vizyona girecek 'Reis' filminin galası dün akşam Maslak Tim Center'da gerçekleştirildi.


ERDOĞAN'IN DOĞUM GÜNÜNDE GALA YAPILDI

Erdoğan'ın 63'üncü doğum gününde yapılan galaya Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Senem Kuyucuoğlu, Aynur Aydın, Meltem Miraloğlu ve yaklaşık 2 bin 500 davetli katıldı.


FİLM İÇİN 30 MİLYON TL HARCANDI

Yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz'un, yapımcılığını Temel Kankıran'ın üstlendiği, yaklaşık 30 milyon TL'nin harcandığı öğrenilen filmde 'Recep Tayyip Erdoğan' rolünü Reha Beyoğlu, 'Emine Erdoğan' rolünü ise Özlem Balcı canlandırıyor.

ERDOĞAN'I CANLANDIRAN REHA BEYOĞLU: ERDOĞAN'I YAŞIYORUM

Filmde Erdoğan'ın hayatını canlandıran Reha Beyoğlu, "Türkiye Cumhuriyeti'nin bir tane reisi vardır. O da Recep Tayyip Erdoğan'dır. Tüm dünyada ve Avrupa'dan çok talep oldu" dedi. "Özel eğitim aldınız mı?" sorusuna Beyoğlu, "Ben zaten Recep Tayyip Erdogan'ı yaşıyorum. Bana neyi soruyorsunuz?" diye cevap verdi.


EMİNE ERDOĞAN'I CANLANDIRAN ÖZLEM BALCI: TEKLİF GELİNCE DÜŞÜNMEDİM BİLE

Emine Erdoğan'ın hayatını canlandıran Özlem Balcı ise, "Böyle bir projede yer almak benim için onur oldu. Teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim" şeklinde konuştu.

 Reis Filminin Galası, Erdoğan'ın Doğum Gününde Yapıldı

Son Dakika Magazin 'Reis' Filminin Galası, Erdoğan'ın Doğum Gününde Yapıldı - Son Dakika Magazin


Son Dakika

2 hafta önce kalp krizi geçiren Mustafa Topaloğlu yeniden hastaneye kaldırıldı Genç kızları tuzağa düşüren izdivacın damat adayı, son işinde kıskıvrak yakalandı Son dakika: Yeniden değerleme oranı yüzde 9,11 olarak belirlendi! 2021'de vergi ve cezalar bu oranda artacak Koronayı yenen midyeciyi markette darbeden saldırgan: Bize hastalık getiriyorsun, seni öldürürüm elimde kalırsın CHP'den Erdoğan'a Kanal İstanbul yanıtı: İmamoğlu'ndan özür dilemelidir Uzun süredir ortalarda görünmeyen Bekir Bozdağ, yanlış paylaşımıyla haber oldu Hatay'da deprem ve tsunami uyarısı: Deniz kumundan yapılan binalar büyük tehlike taşıyor "Partilerde abartıldığı kadar bir şey yok" diyen Buse İskendereoğlu da koronavirüse yakalandı