İdlib'deki El Barah kasabası, rejim uçakları tarafından bombalandı - Son Dakika

İdlib'deki El Barah kasabası, rejim uçakları tarafından bombalandı

Suriye'nin İdlib kentinde bulunan El Barah kasabası, gün boyu rejim uçakları tarafından bombalandı. Rejimin saldırıları nedeniyle daha önce boşaltılan köyde ılımlı muhalifler gruplar ile rejim askerleri arasında çatışmalar da yaşanıyor.

Suriye'nin İdlib kenti kırsalında bulunan El Barah kasabası, rejim uçakları tarafından bombalandı. Sivillerin boşalttığı bölgede ılımlı muhaliflerin cepheleri bulunuyor. Rejime ait insansız hava araçları da bölgede uzun uçuşlar gerçekleştiriyor.

REJİM UÇAKLARI GÜN BOYU BOMBALADI

İdlib'e bağlı El Barah kasabası gün boyu rejim uçakları tarafından bombalandı. Rejimin saldırıları nedeniyle daha önce sivillerin boşalttığı köylerde, ılımlı muhalif grupları ile rejim askerleri arasında çatışmalar da yaşanıyor. Rejime ait insansız hava araçları da uzun uçuşlar gerçekleştiriyor.

SIK SIK TOP ATIŞLARI DA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Rejim uçakları gün boyunca ılımlı muhaliflerin cephelerinin bulunduğu El Barah ve Ariha bölgesini bombaladı. Uçakların bombalamasının yanı sıra rejim askerleri, sık sık top atışları da gerçekleştiriyor.

İdlib'deki El Barah kasabası, rejim uçakları tarafından bombalandı
İdlib'deki hava saldırılarının ardından TSK sınıra hava savunma sistemi yolladı


Son Dakika

Türkiye'nin hamlelerinden rahatsız olan Yunan Genelkurmay Başkanı'ndan küstah tehdit: Bizi hafife alanları ezmeye hazırız Kamerayı kapalı sanan kadın senatör, toplantının ortasında soyundu! Koronavirüs günlerinde kirasını ödeyemeyen kadınlara ahlaksız teklif ABD'de iç savaş sinyali! Ordunun hava üssüne yapılan saldırıda 2 Amerikan askeri öldürüldü Koronavirüse yakalanan ve ten rengi koyulaşan Çinli doktor Hu Weifeng hayatını kaybetti Rusya, mutasyon geçiren ölümcül kene tehlikesiyle karşı karşıya Yüzlerce insanın üzerine tanker süren şoför için; milletin aklıyla alan eden savunma Rusya yeni bir korona tedavisi geliştirdi: Akciğerler ışınla dezenfekte ediliyor Tüm dünya koronavirüsle boğuşurken Kongo'da Ebola salgını patlak verdi Donald Trump pedofili mi? Dünyaca ünlü hacker grubu belgeleri paylaştı ABD'deki isyan ateşi büyüyor! Göstericiler, polis memurunu öldürdü ABD'de giderek ülkeye yayılan eylemler, ikinci korona dalgasını tetikleyebilir Son dakika: Taliban'ı ABD ile barış masasına oturtan lider, koronavirüsten hayatını kaybetti Protestoların odağındaki Trump, Beyaz Saray'dan yürüyerek ayrılarak göstericilere meydan okudu ABD'den sonra şimdi de Avustralya! Polis 17 yaşındaki siyahi genci tekmeleyerek gözaltına aldı